Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (222)

“Cemaat içindeki gücümüzü kaybediyoruz”

Mehmet Fahri Sertkaya

Hasan Arıkan hala çaresiz halde ama Hüseyin Kumaş bu gün Zeki Çalışkan ile paslaştı. Yine “Cemaat içindeki gücümüzü kaybediyoruz.” endişesinin hakim olduğu görüşmeler var bu gün… Hain Hüseyin Kumaş, yasaklama yazıları gerçek mi emin olmak istiyor, henüz yayılmamışken bir manevra yapabilir mi, vaziyeti kurtarabilir mi, onu anlamaya çalışıyor.

AKPKK’lilerle, Zeki Çalışkan ve benzerleri ile danışıklı dövüş yapabilirler mi, cemaatimizin mensuplarını kandırabilerler mi, bunu konuşup değerlendiriyorlar. “Biz öyle kişiler değiliz, bunlar hep iftira. Bakın bizim bunlarla halimiz işte budur. Hiç sevmez ve tasvip etmeyiz. İddialar yalandır ve iftiradır. Lakin biz bu davaya o kadar bağlıyız ki zarar görmesin diye yine de geri çekiliriz” gibi tiyatrolar deneyebilirler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 31.10.2018 21:41)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s