Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (225)

Operasyon emrini, konseyler adına uyuşturucu baronluğu yapan gizli Yahudi ve gizli Mason Süleyman Soysuz verdi

Mehmet Fahri Sertkaya

Mal, bunlara itaat etmeyen, bunlara çalışmayan, Ruslarla paslaşan başka birinindi. Bu şahsa Soysuz “Bize uy, bize çalış, bizim emrimizde ol” dedi durdu ama dinlemedi. Mersin’de yakalanan bu kadar mal, şimdi devlet gücünü ihanetle ve insanlık dışı surette kullanan Soysuz, Numan ve Tayyip sayesinde yeniden piyasaya girecek. Bu defa para onlara ve konseylere akacak. Aynı zamanda “İşte ben Süleyman Soysuz, uyuşturucu ile mücadele ettiğimi, edeceğimi ilan etmiştim” numaraları oynanmış olacak.

O mal kendilerinin olsaydı, yakatlamamak için birkaç Hakan Çalışkan daha katlederlerdi.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 31.10.2018 22:37)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s