Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (227)

Defalarca anlattığım hususa, işte bir müşahhas/somut ispat daha…

Mehmet Fahri Sertkaya

Geçtiğimiz nisan ayında hüseyin kumaşı umreye göndermiştik (hisar merkezde vazifeli idim). 
Şirket çalışanları hocaefendiler olarak havalimanına gittik. Yanına vardık “efendim bizler hisarda hizmet ediyoruz dua bekleriz” vs gibi şeyler söyledik. Hiç tınlamadı hı öylemi gibi dili ile dişi arasında cevaplar vermişti. Ben acayip bozulmuştum çünkü onun gibi bizde hizmette bir neferiz ve en azından tebessüm edebilirdi diye düşündüm. Bi iki dk sonra endonezyalı bir kardeşimiz geldi yanımıza ben de kumaş beye doğru dönüp kardeşimiz endonezyalı bilgisayar yüksek mühendisi ama hisar turizmde canla başla hizmette üç dil biliyor vs dedim (niyetim bize hiç pas vermedi çünkü bizim gibilerden binlerce hoca var fakat yurt dışından donanımlı bir kardeşimize en azından maşallah der diye düşündüm) ne gezeer?? Hiç aldırış etmedi desem yeridir. Sonra o kafilede güç bela umre için ikna ettiğimiz bir çorap işi ile uğraşan bir iş adamı vardı. Biraz daha gönlü rahat etsin diye “ bak abim şu adam varya hazreti üstadımızın dizinin dibinde okumuş ve senle aynı kafilede türkiye de bu seviyede üç beş hoca ancak kaldı çok şanslısın sana gibta ediyoruz dedim” 
O iş adamı beni kenara çekip yahu hoca kime neyi anlatıyorsun ben çocuk değilim ben onu da tanıyorum onun o yanındaki damadını da çoook ıyi tanıyorum siz ne kadar da hüsnü niyetlisiniz böyle. Hepiniz gittiniz yanına hiç oralı olmadı. Bak yanına gidelim bi gör aradaki farkı dedi. Neyse gittik tanışırdım iş adamını bi ilgi bi alaka bi ortak tanıdıklar bulma telaşı iki üç cümlede bi damadına sözü getirmesi. O zaman hiç tasvip etmemistim bu vaziyeti. Sen koskoca üstaz talebesisin zengin birini görünce halin ortada gariban hocaları görünce halin ortada.

Sizin şu yazılara bakıyorum da sonuna kadar haklısın sayın abim. Eksiği var fazlası yok. Bu yaşadığımız olayı samimi gördüğüm bi iki hocaya anlattım yalanladılar üstazın talebesi hakkında böyle şeyler söylenmez dediler yıllarca hizmet etmiş vs vs. Tamam etmiş ama ayağı kayamaz mi içindeki kötülükleri saklayamaz mi diyemiyorsun 😐

Hüseyin Kumaş demek, para, şöhret, itibar, alkış hırsı ve kibir, enaniyet ve nifak demek…
Damadı da tam kendi gibi ve herkes bilir.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 01.11.2018 09:00)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 01.11.2018 08:11)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s