Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (228)

Hep cemaatimizdeki fitneci hainleri anlatan yayınlarımızdan sonra panikleyip buluşuyorlar

Mehmet Fahri Sertkaya

Avukat Salih Torun, birkaç gün önce avukat Zeki Çalışkan ile görüşmüştü. Dün de görüştüler. Hep cemaatimizdeki fitneci hainleri anlatan yayınlarımızdan sonra panikleyip buluşuyorlar.

“Akademi Dergisi’ne karşı hukuki yoldan ne yapabiliriz, durduramaz mıyız, bizi iyice ifşa ediyor. İçerideki işlerimiz bozuluyor, adamlarımız zor duruma düşüyor. Haber alma sistemimiz yıkılıyor/bozuluyor. Küçükler ifşa olsa bir şey değil ama bu hep büyük/etkili adamlarımızı ifşa ediyor. Hukuki yoldan bir şey bulup içeri aldırmalıyız.” diye görüşüp kıvranıp duruyorlar. Acınası hallerdeler.

2016’daki sahte yasaklama maili ve Cübbeli Ahmet münafığına verilen, aleyhimde hazırlanmış sahte şikayet dilekçesi işlerinde hep Salih Torun ve ortağı Ömer Çiğil de vardı. Büyüğümüzün emri yokken varmış gibi işler çevirmişler ve ellerindeki vekaletnameyi büyük suç kapsamına girecek tarzda kullanmışlardı.

Ömer de Salih de, ikisi de su katıksız hain, alçak, utanmaz, yalancı, müfteri… Bütün bu suçları somut surette delilli. Seneler olmuş haklarındaki onca yazıma ve sesli anlatımıma karşı gık diyememişler, telefonla aramışım karşıma çıkamayıp rezil olmuşlar, şimdi bu kadar büyük iç temizlik varken neler yapmaya kalkıyorlar. Demek ki mühletleri dolmuş. Bu iki avukatın bir dünya rezil işleri var ve Zeki Çalışkan gibilerin en iyi bildiği şeylerden biri de zor anlarda çıkış bulabilmek için şantajla iş yaptırmak. YİT hepsinin peşlerinde, kazdıkları kuyulara düşecekler. O vekaletnameler bu iki hainin elinde durdukça, içimizdeki hainler güruhunun her an bir sahtekarlık teşebbüsünde daha kullanmaları ihtimali var.

Bunlara yiyici, fitneci, münafık, rüşvetçi, vatan haini, din düşmanı, utanmaz, arlanmaz, ayar almaz, insanlıktan çıkmış, haramzade pislik herifler demek hatta insan şeytanları demek hatta gölgesinden korkan çakal sürüsü demek hukuka uygundur. Hakaret değildir. Kendileri avukattır, isterlerse dava etsinler, bunların ifade edilmesinin hakaret değil hakikat olduğunu, somut delillerin bulunduğunu, insanlık için çok tehlikeli muzır varlıklar olduklarını, İslam hukuku cari olsa bir gün bile sağ bırakılmayıp nizam-ı alem yolunda idam edileceklerini, hukuki zeminde ispat edeceğim.

Nerede kimlerle kaç nefes aldıklarını bile biliyoruz. Karşımızda Tayyip’ten, Numan’a… Soysuz’dan Berat’a… Hahamlardan CIA’ya kadar, kimler ne hallere düşmüşler ve hukuki ya da gayr-i hukuki zeminde karşılık bile verememişler, bu aklı evveller hülyalara kapılmışlar. Hiçbir şey yapamazlar ama yine de bizim onlara karşılığımız hak ettikleri kadar sert olacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 01.11.2018 10:13)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s