Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (234)

Rahat durmuyorlar

Mehmet Fahri Sertkaya

Bu gece, çok başka bir gece olabilir. Ankebut Operasyonu karşısında çaresiz kalanlar durmaksızın sihir, büyü, cin kartı kullanıyorlar. Sapıtmış ve çıldırmış bunlar…

Sadece dün, YİT’e değil benim ekibime zarar vermesi için gönderdikleri cinlerden 200 den fazlası öldürüldü. Bunlardan Kesip isimli bir cin Müslüman olup Abdullah Salim ismini aldı. Çok sayıda cinleri ise korktu, kaçtı. O alemle irtibatı olan binlerce insan, bu bilgiyi dakikalar içinde doğrulayabilir.

Konseylerdekiler Şeytan’a tapıyorlar, Şeytan için insan bile kurban ediyorlar ve bu büyücü pislikler adeta büyü için yaşıyorlar. Her işleri büyü, büyü, büyü… Şu memleketimizdeki ve cemaatimiz içindeki hainler ise menfaatleri icabı konseylerdeki hahamlara tapıp çalışıyorlar. Hatlar iyice gergin ve her gün her gece bunların pisliği ile uğraşamayız. Her hamlede sihir büyü cin kartını kullanarak karşılık vermek de nedir.

Toplu bir taarruza kalkabiliriz. Daha önce birkaç defa olduğu gibi Süleymanlılar bu gece de cinler aleminde harbe girebilir. Bu sefer bir kabile değil birkaç kabile dümdüz edilip ezilip geçilebilir ya da çok kalabalık bir orduları olursa bile tamamen imha edilebilir.

Katılmak isteyenler dualar etsin, rabıta yapsın ve üstazımıza iltica etsin. Hiç gücü yetmeyenler dua ordusuna dahil olsun ve tesbih çeksin, tesbih namazları kılsın, çokça savalatlar okusun. Çok büyük bir çatışmaya dönme ihtimali çok yüksek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 01.11.2018 20:31)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 02.11.2018 01:50)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s