Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (235)

Bu bilginin doğrulanması mesele bile değil

Mehmet Fahri Sertkaya

Sabahtan beri bütün üfürükçüler duymuştur, konuşuyordur. Cinler aleminde yaklaşık 90 bin ölü var. Geçen sefer kaçmalarına izin verilmişti ama bu defa harp edildi ve aralarından hiçbirinin kaçmasına izin verilmedi, hepsi imha edildiler.

Bu sabah on binlerce insan anlam veremediği tuhaf hallerden, aslında cinlerin tesirinden kaynaklandığını bilmediği tuhaf hallerden kurtulmuş ya da rahatlamış olarak uyandı. Biraz daha temizlendi şu kire batmış dünya…

Ölen cinler arasında Sanhedrin hahamlarının emrinde ordu oluşturmuş olanlar da onlardan olmasa da Ankebut Operasyonunu duyup kendi kararı/iradesi ile mani olmak isteyenler de vardı. Sahadaki operasyonlara dahil olan ve dahil olmayı düşünen herkese mani olmak için çırpınıyorlardı. Onlar artık yoklar ama Ankebut Operasyonu hız kesmeden devam ediyor, edecek. Hz. Allah, hz Peygamber, hz. Üstazımız, divan-ı salihin, şüheda ordusu, melekler, Müslüman cinler Ankebut Operasyonuna katılmışları ya da katılacakları sahipsiz, desteksiz bırakmayacaklar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 02.11.2018 07:00)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s