Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (236)

Avukat Salih Torun, Hüseyin Kumaş’ın, Ahmet Aygın’ın, Hasan Arıkan’ın ve diğerlerinin ayrılıkçı hainler olduğunu bilip onlara yardım ve yataklık eden birisi

Mehmet Fahri Sertkaya

Avukat Ortağı Ömer Çiğil de aynı… Ömer de biliyor içimizdeki bu hainleri, hainlerin paslastığı avukat Zeki Çalışkan’ı ve Zeki Çalışkan’ın üstünde nasıl hain odaklar olduğunu… Ömer 2016’daki sahte yasaklama oyunlarından yıllar önce, merhum büyüğümüz Arif Ahmet Beyağabeyimizin adını kullanarak, merhum büyüğümüz kendisine talimat vermediği halde vermiş rolü oynayarak, yalanlar söyleyerek Akademi Dergisi’ni durdurmaya çalışmış bir hain. Teşkilatımızın bütün mensupları, yazılı yasaklama ile uzaklaştırıldığı ana kadar bu iki haine karşı çok ama çok dikkatli olmalı.

Salih Torun’da çok yoğun olan kadın/aldatma zaafı var. Ayrıca çok sayıda önemli davada hakimleri satın aldı, aleyhte kararlar çıkacakken lehine kararlar aldırttı. Pek çok çirkin işi var ve avukat Zeki Çalışkan onu buralardan yakalayıp sıkıyor, şantaj yapıyor. Salih Torun Zeki’nin peşine gittikçe bin beter olacak. O yol, çıkmaz sokak… Artık öyle de yapsalar böyle de yapsalar bütün münafıkların mühleti doluyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 02.11.2018 10:39)

Hüseyin Kumaş’ın merkez sekreteryada dahi adamları var. Yasaklama yazıları mailden değil de elden ve imzalı dolaştırılacağı için ellerinden bir şey gelmez, engel de olamazlar, metinde oynama da yapamazlar. Lakin dağıtımını aksatırlar, yavaşlatırlar, takip etmezler ve kararın uygulamaya dönmesi aşamasında arızalı haller yaşanmasını isteler ve arızalı halleri sevinçle karşılarlar. Kardeşlerimiz bu münafık hainlerin oyunlarına karşı çok dikkatli olmalı. Bu yol, bunları temizledikten sonra şaha kalkacak ve tarih yazılacak. “Önce Osmanlı, sonra Süleymanlı” sürecine geçilecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 02.11.2018 10:31)

(İlk yayın tarihi 02.11.2018 10:08)

“Ben de uzaklaştırılır mıyım” diye endişe edenlere sesleniyorum:

Evet. Hepiniz uzaklaştırılacaksınız. Kıyamet sabahına kadar gelen bütün Müslümanlar sizleri lanetle anacak. İnsanlığın bu kadar akıl almaz felaketler içinde olduğu bir zamanda, katliamların, zulümlerin, arsızlığın, namussuzluğun, organ kaçakçılığının, tecavüzlerin, hırsızlığın, kumarın, alkolün, zinanın alıp yürüdüğü bir zamanda, bunlara karşı mücadele etmek yerine bir de dinimizi, değerlerimizi alet ederek bunların hepsini yapan, önünü açan AKPKK organize suç, terör ve ihanet örgütünün peşinde koştunuz. Gönül verdiniz. Desteklediniz. Yetmeyip lanetli AKPKK için bu davaya ihanet ettiniz. Büyüklerimizi de çok yordunuz, kardeşlerimizi de…

Hiçbir zaman hiçbir nasihat, hikmet, ispat kâr etmedi size… Çünkü insan bile değildiniz. İnsan olsanız şu elinizi dilinizi değirdiniz ve vebaline ortak olduğunuz şeylerin nasıl da insanlık dışı şeyler olduğunu dakikada fark ederdiniz.

Bu dini dünya menfaat ve siyasetine alet edenlere Allah da Resulü de lanet etti. Siz tarihi bir istisna olarak bu dini akıl almaz çapta katliamlara, ihanetlere, felakete götürücü lanetli işlere alet ettiniz. Biz de size lanet ettik. Hayvanlar bile sizin yanınızda insan kalır. Allah size lanet etsin. Soyunuz kurusun, şayet gelenler de sizin gibi gelecekse…

Gece cin şeytanlarından 90 bin kadarı tepelendi. Bizim alemden de bir gecede sizlerden 90 bin kadarı tepelense, mazlumlar, garipler, mü’minler, insan kalmışlar biraz nefeslenirler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 02.11.2018 11:11)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s