Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (237)

Bütün işleri bozuluyor

Mehmet Fahri Sertkaya

Henüz çok vurmamış olsak da uyuşturucu ve silah işleri de darbeler alıyor. Soyunda hem gizli Ermenilik hem de gizli Yahudilik olan vatan haini Mevlüt Çavuşoğlu’nun çıkacak silahları vardı ama şimdilik durduruldu. En yakın zamanda çıkarılacak. İsrail ve Amerika’daki Masonlar/Siyonistler beklemede ve endişeliler… İmam-ı Rabbani evlatlarının tokatlarını yemeyeli bir asırdan fazla süre olmuşken ve bir anda tokat yeyince, sarsıldılar.

Aslında Trump baskı yapıyor da konseylerin diğer üyeleri bekletme taraftarı… Organ işi için de alternatif ülkeler ve alternatif sorunlu (insani kriz yaşanan) bölgeler üzerinde çalışılıyor. Bundan sonra Türkiye’de yeniden organ işi yapabilmeleri imkansız oldu.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 02.11.2018 11:26)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s