Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (238)

Buna yorum yapmak, siz takipçilerimizin aklı ile alay etmek olur

Mehmet Fahri Sertkaya

Sadece birkaç not düşelim: Bunca yaşanandan sonra, yüzlerce adedi bulmuş yayınlardan sonra hem mahkeme kararı olmadan ilgili blogumuza erişim engeli uygulandı. Hem CİMER yaklaşık on gün ulaşılamaz halde kaldı. Hem de ihbarlarda bahsedilen Memorial hastahanesi sözde kontrol edilmiş de sorun görülmemiş. Köşeye sıkışmış Diyarbakır Emniyet müdürlüğü ortada yok, savcılık ortada yok, istihbarat kurumlarımız ortada yok ama sağlık müdürlüğü kontrol etmişmiş. Bu tam bir skandal. Bu devletin başında görünen insanlık düşmanlarına itaat eden her devlet memuru, vatana ihanet suçu işliyor. Buraya yazıyoruz, Emniyet müdürlerine kadar, bunlara şu saatten sonra yardım ve yataklık eden her kim varsa, bu devletimiz onları da asacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 02.11.2018 11:33)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s