Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (239)

Kesinleşmiş sayıya göre bizden 17 Müslüman cin kardeşimiz şehit oldu

Mehmet Fahri Sertkaya

Onlardan sağ kurtulan yok. Kesin sayı belli değil ama çok yaklaşık 90 bin kişilerdi.

Cinler alemi Süleymanlıların önceki operasyonlarının şokunu atlamamışken, böcek gibi ezilip geçilen koca cin kabilelerinin şokunu atlatamamışken bir büyük operasyonla daha sarsılmış oldu. Bunu onlar istediler. İkazları hiçe saydılar ve Ankebut Operasyonunu engellemek istediler.

O alemle irtibatı olan insanlar da epeyi sarsılmıştır. Sanhedrin hahamları denilen pislikler şokta. Onları bir nane zan eden Siyonistler, Masonlar, CIA, MOSSAD, MİT’in hain kanadı, pislik herif Erdoğan, kerhaneci Numan, Uyuşturucu baronu Soysuz, bunlara çalışan satılmışlar, hainler şokta.

Biz mücadele edilemez üstünlükte bir güçüz. Bundan böyle sadece şamarımız yemek isteyen, böcek gibi ezilip geçmek isteyenler çıksın karşımıza.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 02.11.2018 22:26)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s