Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (240)

Cihangir İslam’ın mecliste doğruları haykıran konuşmasını bu Akademi Dergisi Telegram grubunda paylaşmamız, Erdoğan’ı, Numan’ı ve Soysuz’u çıldırttı

Mehmet Fahri Sertkaya

Bizim yayınlarımız yayılacak, mücadelemiz iyice destek bulacak/buluyor düşüncesi ile zaten hep panikteler ve bu panik hali ile Cihangir İslam’ın üzerine hukuk yolu ile gitmeye karar verdiler. Devlet gücü, devlet ve vatan diye haykıran vatan evlatlarının iyice karşısına geçirildi. İyice haddi aştılar, aşıyorlar.

Çok da iyi ettiler. Herkes “Bunların iktidarı devam ettikçe doğruları söyleyen, hakikatı bağıran, adalet isteyen, milletin iyiliğini isteyen herkes zulüm görüp susturulacak.” deyip duruyor. Artık herkes her şeyi iyice görüyor. Milletimiz iyice bunların nasıl pislik herifler olduklarını, kuralsız, acımasız, ahlaksız, namussuz, hain, alçak, insan şeytanları olduklarını görüyor. Korkunun ecele faydası yok, Ankebut Operasyonu duraksamadan devam ediyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 02.11.2018 22:42)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s