Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (242)

İnsan kasabı Mehmet Haberal yine Türkiye’de ve yine insan kasaplığına devam ediyor

Mehmet Fahri Sertkaya

Yayınlarımız sonrasında panikleyip de ABD Dışişleri Bakanı Pompeo’nun kayıt dışı gelen uçağı ile ABD’ye kaçırılan ve Şeytan’ın Konseyi’nin yedi üyesinden biri olan Mehmet Haberal, yine gayr-i resmi surette ve gizlice Türkiye’ye geldi. Birkaç gündür Türkiye’de olan Dünya Organ Nakli Derneği başkanı gizli Yahudi ve Mason Mehmet Haberal, Türkiye’de organ kaçakçılığı sistemleri çöktüğü halde çırpınıyor ve ayakta tutmaya çabalıyor.

50–60 kişinin daha organları için katledilmesini yerinde izledi ve organize etti. Bunların çoğu kimsesiz T.C. vatandaşları idi ve aralarında göçmen olanlar çok azdı. Birkaçı kadındı ve kalanların tamamı yetişkin erkekti.

Boyunlarının altından kasıklarına kadar göğsü ve karnı açılmış, iç organları tamamen boşaltılmış insan cesetleri ile dolu mekanda, cesetlerden bazıları ellerinden asılı idi. Bol bol soğutucu cihazın bulunduğu mekanda Şeytan’a tapan pislik herif Mehmet Haberal’ın tavırları son derece rahattı.

Bu insan şeytanı Haberal, memleketimizde yeniden bu şeytanlıkları yapmadan önce Erdoğan ile yüz yüze görüştü. Erdoğan, Haberal’ın karşısında iki büklümdü. İnsan şeytanlarından Şerdoğan, Haberal’a “Aman efendim, yaman efendim. Özlettiniz kendinizi. Ne yapalım, nasıl yapalım da bu organ sistemini bir daha ayağa kaldıralım? Bunu insanları uyandırmadan yapmalıyız ama nasıl yapabiliriz?” tarzında konuştu. Üstünü çizdiklerini kabullenmek istemeyen Şerdoğan, hala kendini kandırıyor ve yalakalık deniyor.

Haberal yurt dışına sık sık kayıt dışı olarak çıkıyor. Amerikan üsleri, NATO üsleri ve daha pek çok yer Şeytan’ın Konseyi’nin bir üyesi olan Haberal’ın ve organ kaçakçılık ağının hizmetinde.

YİT mekanların hepsini biliyor ama yazıp duyurmasına izin yok. Arazide Ankebut Operasyonuna dahil olanların sebeplere daha çok uyması, gayreti daha da artırması, her bir yandan bunları kıskaca alması gerekiyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 03.11.2018 19:20)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s