Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (243)

Her şeyi yapabilirsiniz Zeki…

Mehmet Fahri Sertkaya

Din, iman, namus, ahlak çalabilirsiniz. İbneliği, domuz etini, zinayı da yayabilirsiniz. Belediyeleri, devlet kurumlarını çiftlik de yapabilir, her türlü vurgunu vurabilir, üstüne saraylar da dikebilir ve büyük adam, devlet adamı rolü de oynayabilirsiniz. İHH kurucusu olabilirsiniz, onlarca söz dernek ve vakıf üzerinden yardımsever görüntüsü verirken vurgun vurmaya da devam edebilirsiniz. Halep için insani yardım gayretine girmiş gibi yapıp milletten milyarlarca dolar da vurabilirsiniz. Kupon arazi peşinde koşabilirsiniz, imara açmak için cennet gibi yerlerde orman yangınları da çıkartabilirsiniz. Diyanet üzerinden misyonerlik yapabilir, mezhepsizlilk ve güncelleme bile dayatabilirsiniz. Daha bin türlü suçu işleyebilirsiniz. Darbe tiyatroları bile sergileyebilirsiniz. Ülkede ve bölgede on milyonlarca kişiye zulüm edebilirsiniz. Lakin milleti aç bırakamazsınız. Millet aç kaldığında hiç sabır etmez, önce sizi yer.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 04.10.2018 22:11)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s