Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (246)

Korkunun ecele faydası yok

Mehmet Fahri Sertkaya

Tayyip, Soysuz ve Numan, Cihangir İslam’a sahip çıkmamıza ve destekler tarzda paylaşım yapmamıza çok kızdılar. Cihangir İslam’ın bu cesur çıkışının bizim operasyonumuz ile bağı olduğunu düşündüler. Ankebut Operasyonunun insanlara güven aşılaması, cesaret vermesi ve bir anda kontrolü kaybetmek riski akıllarına geldikçe, çılgınca kararlar bile alacak kadar zorlanıyorlar.

Mecliste Cihangir İslam gibi düşünenler ve onun gibi davranacaklar var mı, bunun çalışmasını yapıyorlar. Öyleleri varsa hemen başlarını ezecekler. “Bu gün bir kişi yarın bin kişi olur” tarzı bir korkunun içindeler. Korkunun ecele faydası yok. Asılacaklar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 05.11.2018 07:16)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s