Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (247)

Dünyaya yayılmış organ mafyası, Dünya Organ Nakli Derneği üzerinden de örgütlenmiş halde

Mehmet Fahri Sertkaya

İnsanlık ve İslam düşmanı BOP piyonu Şerdoğan, ifşa ettiğimiz için panik halinde ABD’ye kaçırılan Mehmet Haberal’ın, tekrar Türkiye’ye dönebilmesine de ve Haberal’ın umutlu olmasına da sevindi. Ağa babalarının, kendisinin üstünü çizmekten vazgeçip kullanmaya devam edeceklerini düşünüyor, düşünmek istiyor. Bunun için, onlara en iyi şekilde maşalık, piyonluk etmek zorunda olduğunu ve bozulan organ kaçakçılığı sisteminin aktif hale getirilmesi gerektiğini çok iyi biliyor.

Bu güne kadarki yayınlarımızın genele yayılmasını önlediklerini ve devlet sistemi içinde kendilerine karşı bir hamle yapılmasının önüne geçtiklerini düşünerek yeniden organ kaçakçılığı sistemini hayata geçirmek istiyorlar ve Akademi Dergisi kendi aralarında mevzu olduğunda “Konuşsun, biz yapacağımızı yaparız. Bize kimse dokunamaz. Bu sefer önlemleri alacağız” diyorlar.
 
Mehmet Haberal’ın başkanı olduğu Dünya Organ Nakli Derneği tam olarak bir tabela derneği. Aslında dünya genelinde organ kaçakçılığınının organize edilmesinde kullanılan bir dernek/teşkilat bu… Şeytan’ın Konseyi’nin yedi üyesinden biri olan gizli Yahudi ve gizli Mason Mehmet Haberal’ın Başkent Üniversitesi hastahaneleri tam olarak organ kaçakçılığı sisteminin bir kısmı/parçası konumunda.

Başkent Üniversitesi hastahanelerinde insanlar öldürülüp de organlarının çalınmasından ziyade, masum insanlar öldürülerek çalınan organların yasa dışı surette alıcılara nakli için ameliyatlar yapılıyor. Başkent Üniversitesi Adana Yüreğir Başkent Hastahanesinde ise bu sistem içinde en aktif şekilde yasa dışı organ nakil ameliyatları yapılan bir yer.

YİT’in saha personelinin aktardığı bilgilere göre, geçen gece 27 yaşlarında bir genç kız ambulans ile baygın halde, şüphe çekici surette hastahaneye getirildi ve gece 03:00 sıralarında, ameliyata alınmış gibi gösterilerek organları için katledildi. Bu sözde hastahanelere ara ara şüphe çekici surette baygın ama görünür bir yaralanması olmayan, yanında bir yakını da olmayan insanlar getiriliyor ve sonra bunların akıbeti belirlenemiyor. İstihbarat ve Emniyet kurumlarımızın bunları gözlemlemesi ve suç üstü yapması mesele bile değil.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 05.11.2018 07:40)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s