Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (249)

Sahada devleşen YİT personeli, yeni bilgiler elde etti

Mehmet Fahri Sertkaya

Henüz tam kesinleşmemiş ama çok kuvvetli duran istihbarat bilgilerine göre, geçen gece baygın şekilde ambulanstan indirilip Mehmet Haberal’ın Başkent Üniversitesi Adana Yüreğir Başkent Hastahanesinde katledilen 27 yaşlarındaki kadın Türkmenistan uyruklu ve Türkiye’de ailesi/akrabaları olmayan birisi.

YİT, bu kadının Başkent Üniversitesi Adana Yüreğir Başkent Hastahanesine şüphe çekici surette getirildikten sonra gece vakti ameliyat gibi gösterilen bir operasyonda öldürüldüğünden ve karnının açılıp organlarının alındığından emin.

Lakin YİT’in bu işin üzerine düşerek sahada elde ettiği yeni bilgiler biraz farklı. YİT bu hadise ve bu kadın hakkında artık şu aşağıdaki ihtimallerin gerçek olduğunu değerlendiriyor:

Bu kadın onların üniveristesinde bir öğrenci ya da çalışan olmalı. Aralarında bir tanışıklık ve hukuk olduğu kesin. Yabancı görmediği biri ya da birileri ansızın onu bayıltmış olmalı. Bir şeylerin farkına varmış olma ihtimali çok yüksek. İş, planlama yapılmadan, hemen acele ile ortadan kaldırma işi gibi duruyor. Ambulans ve hastahane kısımlarında hiç planlama yok, tedbir yok.

Öyle ise bu aslında bir cezalandırma gibi, “Sen neye kafa tutuyorsun?” der gibi duruyor. Kadın bilmeden bu insan şeytanlarına ve sistemlerine yardım etmiş olmalı ama sonra fark edip direnmiş olmalı. Bu ihtimal çok kuvvetli duruyor. Kadın aslında çok kötü biri değil ve masum biri olmalı…

Bunun öncesinde, bu şartlardaki bir kadın daha önce onlardan bir kişiye ya da birkaç kişiye sert çıkışmış hatta bağırıp çağırmış olmalı. Onları çok kızdırmış ve panikletmiş olmalı ki bu kadar acele ile ve dikkatsizce ortadan kaldırılmış.

Bu kadın yuvarlak yüzlü, yüz hatları düzgün, bakanların hemen “güzel” diyeceği, 165 cm üzerinde boyda, normalden hafifçe zayıf, ince uzun görünen biriydi. Kumraldı. Gözleri hafif çekik olsa da Çinliler kadar değildi ve çok kuvvetle muhtemel Türkmenistanlı biriydi.

Ayrıca, kesinleştirilmiş istihbarat bilgilerine göre, aynı hastahanede 25–35 yaşlarında üç erkek de yakın zamanda organları için katledildi. Biri uzak doğulu görünümünde idi. Hepsinin gözleri hep kapalı idi ama birinin gözleri hem kapalı hem de aşırı/abartılı şekilde şişikti. Hepsinin de kollarının ve vücutlarının çeşitli yerleri sargılıydı. Hastahaneye girişleri bilinen bu şahısların bir daha çıkamadıkları bilgisi de kesin. Organların alınması aşamasının tek seferde tamamlanmadığı, önden bir yada bir kaç organın alınıp da diğerlerinin alınmasına kadar bu insanların bedenlerinin makine desteği ile yaşatıldığı ihtimali çok kuvvetli görülüyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 05.10.2018 18:04)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s