Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (250)

Lanetullahi teala aleyhim ecmein

Mehmet Fahri Sertkaya

Şeytan’ın Konseyi’nin yedi üyesinden biri olan Mehmet Haberal’ın, organ kaçakçılığı yaptığı hastahaneleri dahil her yerde/fırsatta kullandığı şu sembolden yola bir çıksanız, şeytanlaşmış mel’unlar olup dünya tarihine kara bir leke olarak geçmiş Tapınak Şövalyelerine, Şeytan’a taptıklarını gizleyen ve “Kainatın ulu mimarı” diyerek Şeytan’a tapınan Masonlara, yamyamca insan eti yenilen ve insan kanı içilen ve taciz, tecavüz, işkence, katliam dahil her şeyin çok sıradan olduğu Haçlı Seferlerine, dünya tarihinin “Hayır, hayır… Bu kadarı gerçek olamaz. İnsanlar bu kadar insanlıktan çıkmış olamaz” denilen çok kısımlarına/yerlerine gidersiniz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 05.11.2018 19:23)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s