Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (253)

Trajikomik bir halde…

Mehmet Fahri Sertkaya

Hüseyin Kumaş bulduğu her fırsatta herkese Akademi Dergisi ve ben mfs aleyhinde konuşuyor. Tedirgin, ne yapabileceğini tam bilmiyor ve kararsız.

Kendisinin uzaklaştırıldığını ve yakında yazılı yasaklama metninin elden ve imzalı surette dolaştırılacağını kabullenmiş, bunu biliyor ama hiç değilse merkezdeki hain adamlarının ifşa olmasını istemiyor. Kendisi cemaatimiz dışında kalsa da kendisi gibi hain adamlarının cemaatimiz içinde kalmasını istiyor.

Yazdıklarım, diğerleri gibi onu da çıldırtıyor ve “Bu nasıl olabildi, bu nasıl olabilir?” diye söyleniyor. İnsanlar bunları duyup biliyor diye çok sıkılıyor, önce “Yandık, bittik biz” ayarında söyleniyor sonra hemen ardından “Yahu bir şey olmaz, yazılı yasaklama açıkça her yerde duyurulmadıktan sonra bir şey olmaz” diyor. Tıpkı Tayyip şu sıralarda olduğu gibi, hain, alçak, münafık Hüseyin Kumaş da göz önündeki kesinleşmiş gerçekleri bile kabullenemez halde…

Akademi Dergisi hakkında, küfrün karşısında devleştiği anlarda, alçakça sahte yasaklama/uyarı mailleri atarlarken, kazdıkları kuyulara düşebileceklerine ihtimal bile vermiyorlardı. Kader işte… Allah imhal ediyor, mühlet veriyor ama asla ihmal etmiyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 05.11.2018 22:00)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s