Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (254)

“Onun da sonu gelecek. Merak etme.”

Mehmet Fahri Sertkaya

Ufaklığın (hain kere hain Fatih Süleyman Denizolgun’un) dün telefon görüşmesi yaptığını ve görüştüğü kişiye “Bunlar her yaptığımız işi nasıl bilebiliyorlar. Biz yaptığımız işi Akademi Dergisi’nden okuyoruz. Ben bunaldım, sıkıldım bu şekilde sürekli karşıma çıkılmasından… Ne olacak böyle, hiç gizli bir şey yapamıyoruz. Nasıl yapacağız o zaman biz böyle?” dediğini yazmıştım. Dün görüştüğü bu kişi hepiniz bildiği baş fitnecilerden avukat Zeki Çalışkan’dı.

Zeki’nin ufaklığa neler söylediğini de anlatmamıştım. Anlatayım… Uzun zaman önce cemaatimizden kovulmuş büyük bir hain, gizli bir Hristiyan ve Misyoner olan Zeki Çalışkan, o görüşmede, karşılık olarak “Bu mfs iyice ileri gitmeye, iyice büyüklere dokunmaya başladı. (Tayyip, Şeytan’ın Konseyi, 13’ler Meclisi, diğer hahamlar, Numan, Soysuz v. b. lerini kastediyor.) Onun da sonu gelecek. Merak etme.” dedi.

Sonra ekledi: “Bir de bizim derneğe de saldırmaya başladı. (Dinimizi ve değerlerimizi alet ederek Müslümanlardan zekat ve kurban dahil her türlü yardımları toplayıp topladıklarını zimmet geçirdikleri ve bir kısmı ile de Hristiyan Misyonerliği yaptıkları UKİD’i kastediyor) Çok ileri gitti. Herkesi açık ediyor. Kimse onu bu şekilde bırakmaz zaten.”

Çok güldük… Gülünesi, acınası hallerdeler. Kendilerini kandırdıklarını bilip yine de kandırmaya devam edecek kadar çaresiz bir haldeler bizim karşımızda…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 06.10.2018 16:43)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s