Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (255)

Yakında Süleymancılar cemaatini de dağıtacağız.”

Mehmet Fahri Sertkaya

Birkaç gün önce gizli Hristiyan ve Misyoner, büyük vurguncu ve büyük fesatçı avukat Zeki Çalışkan ile gizli Yahudi ve gizli Mason ve vatan haini ve kerhanecibaşı Numan Kurtulmuş bir araya gelerek Süleymancıların yurtlarına iftira atacakları, pusu kuracakları yeni planlarına dair konuştular.

Aslında başka meseleler için bir araya gelmişlerdi ama söz yine aynı yere geldi. Çünkü o görüşmeden bir gün önce Numan ile uyuşturucu baronu, sokakların en asi iti, pislik ve hain ve Mason ve gizli Yahudi Süleyman Soysuz görüşmüşlerdi ve mevzu aynıydı. Soysuz ve Numan insanlık dışı bir projede daha müttefik olmuşken ve ertesi gün Numan’la Zeki de başka sebepten olsa da yan yana gelmişken, o planları konuştular.

Planları da tam onlardan beklenecek tarzda… Birkaç yurdumuza baskınlar olacak ve kendi elleri ile soktukları uyuşturucular bulunacak. Birkaç yurdumuzda da yüksek dozda uyuşturucudan can vermiş talebeler olacak. Sonra bunlar içimizdeki İsrail’in “Türk basın ve medyası” zan edilen basın ve medyasında biri bin yaparak sözde haber olacak. Daha önce sık tekrarını gördüğümüz şekilde yeniden bir ihanet çarkı dönecek.

Bir araya geldiklerinde Zeki, gayet yakın/samimi konuşma tarzı ile Numan’a “Abi bu Akademi bizi çok sıkıştırmaya başladı. Her yaptığımızı ifşa ediyor. Diğer arkadaşlar hep rahatsız bu durumdan. Ne yapacağız?” dedi.

Kerhanecibaşı Numan da: “Büyüklerinden destek de alıyor. Onlar olmasa bu kadar ileri gidemez.” dedi. Sonra Numan Zeki’ye “Biz şu şekilde planlar yaptık, konuştuk, senin de haberin olsun. Endişe etmeyin. Yakındır, Süleymancılar cemaatini de dağıtacağız.” dedi.

Sonra, daha önceki yayınlarda anlattığım gibi Zeki ile Ufaklık telefon görüşmesi yaptılar. Ufaklık ile telefonda görüşen Zeki de papağanlık yaptı “Merak etme, böyle her yere, herkese dokunuyorken onu (beni kastediyor) öyle bırakmazlar. Yakında hakkından gelecekler. Bunlar karşılıksız bırakılmayacaklar” mealinde tekrarladı Ufaklığa…

Beyin bedava da sanki kendini kandırmak parayla mı? Çok güldük… Sadece güldük…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 06.10.2018 17:18)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 06.10.2018 17:56)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s