Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (259)

O taşlaşmış ama insan ve Müslüman rolü oynayan kalp yeniden insana dönüşmeyecek

Mehmet Fahri Sertkaya

Bu tür paylaşımlar çok değerlidir. Etrafınızda AKPKK militanlığı yapanlardan hangisinin aldanmış olduğunu, hangisinin münafık olduğunu anlamanıza vesile olur. Münafıkları test etmek, fark etmek o kadar da zor değildir.

Elbette kalpleri göremeyiz ama münafıktır bu, konuşunca yalan söyler, söz verince tutmaz, emanet verilince sahip çıkmaz, alış verişte aldatır, küçük ve büyük menfaatlerde hemen yamulur, dün dündür bu gün de bu gündür tarzı konuşmalar ve kararlar hep üzerinde görülür.

Bunları gördüğünüzde bilin ki, milyonlarca sene ömrünüz olsa da onun önüne ispatlar serseniz, hiçbir işe yaramayacak. O taşlaşmış ama insan ve Müslüman rolü oynayan kalp yeniden insana dönüşmeyecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 07.11.2018 18:03)

Ve bütün bunları yaparken dinimizi, tarihimizi, değerlerimizi, vatan davamızı bile alet ettiniz. 
Bu kadarını yapanlara, bu derekeye düşenlere, her türlü Allahsızlığa hz. Allah’ı ve hz. Resulü ve hz. Kur’an’ı alet edenlere, hz. Allah da, hz Resul de, melekler de, peygamberler de, mürşid-i kamiller de lanet etti. Bütün lanet ediciler lanet etti.

Ardınızdan gelen Müslümanlar, asırlarca bu Deccal devrini ve sizlerin nasıl bu derekeye düşebildiğinizi, dünyayı ne hale getirdiğinizi ve Ankebut Operasyonunu konuşacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 07.11.2018 18:13)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s