Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (261)

Bir düzeltme: Birkaç gece önce, cinler aleminde kopan büyük fırtınada, karşımızda can veren cinlerin sayısı yaklaşık 90 bin değil, yaklaşık iki yüz bin imiş…

Mehmet Fahri Sertkaya

Başlarında bulunan ve Şeytan’ın sağ kollarından biri olan kumandanları dahil, o ordudan kurtulabilen bir kişi bile olmadı.

Günlerdir cinler alemi de bizim alemin üfürükçüleri de bunu konuşuyor. Şu saat oldu bir kişi bile çıkıp “Hayır böyle bir şey yaşanmamış” diyemedi.

Ankebut Operasyonuna karşı durmak isteyen insan ve cin şeytanlarının hepsi işte böyle tepelenecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 07.11.2018 18:31)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s