Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (262)

Şair burada şunu demek istemiş:

Mehmet Fahri Sertkaya

“Bir gün mümkün olursa, Masonlar, İçimizdeki İsrail, CIA, MOSSAD, Sanhedrin Hahamları, uluslar arası organ mafyası, uluslar arası uyuşturucu mafyası, uluslar arası fuhuş mafyası, Siyonizmin bütün teşkilatları, beni Süleymanlılar cemaatinin başına geçirecek. Bunu bir türlü yapamadık ama ben iyice zora düştüğümüz şu günlerde, sahadaki adamlarımızın ve cemaat içinde bize çalışan adamlarımızın da aşırı zorlandığı şu zamanda, ümitleri diri tutmalıyım.

Cemaatin şimdiki lideri hakkında ele avuca gelir bir suçlama yapamıyorum, bir açık bulamıyorum, her şeyi düzgün ve benim Numan Kurtulmuş’un kerhanelerinden çıkmadığım, insanlıktan bile çıkmış bakanlarla, vekillerle her türlü ihanet ve zulüm faaliyetinin içinde olduğum da ifşa oldu ama ne olacak ki zaten bizim bütün adamlarımız/çevremiz böyle… Her şeye rağmen pişkin, küstah, ahlaksız ve pislik herifin teki olmalıyım. Rolümü iyi oynamalı ve tertemiz şekilde insanlığa hizmet eden cemaat lideri ile mensuplarını, kendi bulunduğum kefenin ehli imişler gibi göstermeliyim. Şeytan bile benden ders almalı, öğrenmeli… Çok pislik biri olmalıyım, çok pislik… O hahamlardan bile daha kuralsız…

Süleymanlılar cemaatine karşı başlatılan karalama kampanyasının başındaki haham Ben Abrahamson da benim cemaatin başına geçmemi istiyor. Abrahamson’un kuklası olan BOP’çu Tayyip Erdoğan da aynı görüşte. Eee o zaman engel ne? Bu kadar şeye razı oldum, işte bu kadar şeytanlaştım ve şeytanların bile tiksindiği muzır bir varlık oldum yahu, neden, neden ben bunca şeye rağmen hala orada değilim, neden olmuyor bir türlü?”

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 07.10.2018 21:17)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s