Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (265)

8 Kasım 2018, Cumhuriyet…

Mehmet Fahri Sertkaya

Bu kadar köşeye sıkıştırdığımız gizli Yahudi ve gizli Mason ve insan kasabı Mehmet Haberal’a sahip çıkılıyor. Bu, gazetecilik değil, insanlığa ihanet suçudur.

Kanun çıkartılırken kendisine yardımcı olanlar da kendi gibi gizli Yahudiler. Çölaşan zaten ultra hain bir başbelası… “Beyin ölümü” denen şey, uydurma bir tabir… O uydurma olmasaydı, bunların insanlık dışı organ mafyası çok zayıf kalırdı. Her şey o günlerden beri millete/insanlığa ihanet eylemi… Humeyni de CIA casusu olduğu en baştan beri ispat edilmiş bir hain, piyon. Çölaşan’a ve çevresine yıllardır vuruyoruz ve sözü onlardan ÇYDD’ye, ADD’ye götürüp duruyoruz, bizi bile gık diyemiyor, diyemez. Hepsi de Ankebut Operasyonu kapsamında tutuklanacaklar ve sözde dernekleri, vakıfları, gazeteleri kapatılacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 09.11.2018 07:12 )
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s