Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (267)

237 şehit ve bir kahpe, Allahsız vatan haini: Recep Tayyip Erdoğan…

Mehmet Fahri Sertkaya

Şehit edilen 237 polisin katili, vatan haini ve insanlık düşmanı, şeytanlaşmış pislik herif Recep Tayyip Erdoğan’dır.

10 Aralık 2016’da, 22:29 sıralarında İstanbul’un Beşiktaş ilçesindeki Vodafone Park yakınında ve Maçka Demokrasi Parkı içinde gerçekleştirilen iki ayrı bombalı intihar saldırısında şehit olan polislerin sayısı çok yaklaşık olarak 237 kişi…

Bu katliam hadisesi de, diğer benzerleri gibi konseylerin işi. Konseyler adına Türkiye’deki ve bölgedeki terör örgütlerinden sorumlu canavarlardan biri olan rahip Brunson bu terör saldırısını da Recep Tayyip’e destek için yaptırdı. Emri yine konseyler verdi. Konseyler, Türkiye’nin Başkanlık sistemine geçmesini ve kuklaları olan Tayyip’in mutlaka ama mutlaka Başkan olmasını istiyordu. “Ya Başkanlık, ya kaos” diye açıkça ifade edilen insanlık dışı süreç devam ediyordu.

Bu saldırıyı Emniyet teşkilatı içinden üst seviye müdürleri/amirleri, kontrollerindeki terör örgütlerini ve istihbarat örgütlerini de kullanarak yaptılar. Orada katledilen polisler çoğunlukla, kendileri için tehlikeli gördükleri milliyetçi, vatansever, maneviyatlı polislerdi. Katliamın planlarını ince ince yaparken bu hususa dikkat etmeyi de ihmal etmediler.

Arabanın içinde kendini patlatan terörist zihin kontrolünde değildi, aklı başında iken kendini feda etti. İnandırılmıştı, bir davası vardı. O terörist Nusra’cıydı. Brunson’ın sistemi sayesinde bu katliamda kullanıldı. Ölü sayısının bu kadar fazla olmasını istiyorlardı, baştan planlamışlardı, hatta daha da fazla olacaktı. İkinci bombacı kendini feda edemedi, planın o kısmı bozuldu.

Parkta kendini patlatan terörist, aslında olay mahallinde ikinci bombalı patlamayı yapacak ve kendini feda edecek olan kişiydi. Yapamadı… Zihin kontrolünde olduğu halde bilinci/iradesi galip geldi, direndi ve kaçmayı tercih etti. Kaçarken parkın orada polislerin dikkatini çekti, yedi kadar polis onu ansızın çevirdi ve arama yapmak istedi. O anda korku da hakim oldu, iradesi ezildi ve büyü ile zihin kontrolünde olan o kişi zayıf düştü, tamamen cinler tarafından kontrol edilen bir hale geldi ve üzerindeki bombanın pimini çekmesi sağlandı. Kendi iradesine kalsa, o terörist o pimi çekmezdi. Bu tarz zihin kontrolüne dayalı bombalı saldırların uzmanı, Trump’ın ve Mehmet Haberal’ın da üyeleri arasında bulunduğu ve yedi kişiden oluşan o Şeytan’ın Konseyi’nin içinde olmasa da Şeytan’ın Konseyi’nin çok yakınında bulunan rahip Brunson’dır.

Brunson’ın bu işlerde kullandığı Hristiyan ve Yahudi büyücüler var. Kayseri’de askerlerimizi taşıyan otobüse bombalı saldırı yapan terörist de Brunson’un Hristiyan bir büyücüsü tarafından zihin kontrolüne alındığı anlarda o katliamı yapmıştı. Recep Tayyip Erdoğan da çok sıkı kanka olduğu ve her türlü Allahsızlığı beraber yaptığı Brunson’ın o büyücüsünün kim olduğunu biliyor, bazen kendisi de o büyücüden taleplerde bulunuyor. Zaten Erdoğan ve Brunson, Kayseri otobüs saldırısı emrini de aynı niyetle/hedefle vermişti: Ya başkanlık, itaat, korku, teslimiyet… Ya da kaos…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 09.11.2018 10:43)

Hakan Fidan stad katliamının planlayıcıları arasında değil ama uygulayacıları arasında… Erdoğan ise planlayıcılar arasında ama sahada yokmuş gibiydi. Onun, bu katliamın başında olan kişilerden biri olduğunu bilenlerin sayısı azdı. Bu katlimın yapılacağını, gizli Ermeni MİT/CIA ortak casusu Devlet Bahçeli dahil MHPKK’nin başındakiler… Gizli Ermeni ve MİT/CIA ortak casusu Kemal Kılıçdaroğlu dahil CHPKK’nin başındakiler… Türk basın/medyası zan edilen kuruluşların başındaki gizli Ermeni ve gizli Yahudi patronlar… Ve özellikle azılı vatan haini, kripto Yahudi ve Mason Aydın Doğan… Hep biliyordu. Her şeyden önceden haberleri vardı, çünkü hepsi Ankebut Ağı’nı oluşturan parçalar/kısımlar ve hepsine konseyler önceden böyle büyük hadiseleri haber veriyorlar.

Akşam katliam yapıldıktan sonra, gece yarısı canlı yayınlara çıkıp “Başkanlık gelseydi, terör biterdi, böyle mi olurdu” diyenlerin hepsinin bu katliamın yapılacağından haberleri vardı ve vakti gelince çıkıp ne söyleyeceklerini bile çoktan çalışmışlardı.

Bu iki teröristi izleyen iki terörist daha vardı. Onlar da el Nusra teröristleri arasına sızmış olan Alman istihbaratının adamlarıydı. Görünürde Alman olsalar da aslında onlar da Ankebut Ağı’nın içine dahil olmuş ve konseylerin emrinde olan kişilerdi. İkisi de Yahudilerdi, Almanya’nın içindeki İsrail’in üyeleriydi.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 09.11.2018 10:47)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s