Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (270)

“Helikopter düştükten yaklaşık yarım saat 1 saat civarlarında kazanın olduğu yerin yakınlarındaki köye hem askeri araçlar hemde siyah chevrolet jeepler gelmiş. Köylüler zaten 1 kaç saate ulaşabileceklerken onlara engel olunmuş”

Mehmet Fahri Sertkaya


– Selamın aleyküm hocam.
Muhsin yazıcıoğlu hakkında paylaşım yapmışsınız. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ve birkaç şey daha eklemek isterim. Üniversitede okurken maraşlı bi arkadaşım vardı. Kaza yerine köyleri yakınmış sanirim. Helikopter düştükten yaklaşık yarım saat bir saat civarlarında kazanın olduğun yeri yakınlarındaki köye hem askeri araçlar hemde siyah chevrolet jeep ler gelmiş. Köylüler zaten bir kaâç saate ulaşabileceklerken onlara engel olunmuş. Bunu size aktarmak istedim.

– Evet… Yazıda da yazdığım gibi, şimdi bile bir savcı dosyayı açsa, üstüne ciddiyetle gitse, iplik söküğü gibi her yerini sökebilir. Yolu da hızlıca Hakan Fidan’a, Tayyip Erdoğan’a, Devlet Bahçeli’ye ve diğerlerine çıkar. Hepsini toplar alır, memleket kurtulur. v.a.s. bu arada


– Ahh hocam ah bunlar bu milleti 100 yil geriye götürdüler. Bu vatanın gerçek evlatlarini harcadilar

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 09.11.2018 21:56)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s