Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (273)

İntihar değil, infaz…

Mehmet Fahri Sertkaya

İzmir’deki Gazi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve ayrıca Altınordu Spor Klubü yöneticilerinden Dr. Salih Mertan, evinde başına silahla ateş ederek intihar etmedi, çok profesyonel bir tetikçi kullanılarak ortadan kaldırıldı, infaz edildi.

Uzun zamandır organ kaçakçılarına hizmet eden ve yasa dışı şekilde organ nakli ameliyatları yapan gizli Yahudi ve Mason Salih Mertan, son zamanlarda içinde bulunduğu sisteme ve sistemin tepe isimlerinden Allahsız pislik herif Mehmet Haberal’a direniyordu. Son günlerde ise aralarında iyice husumet oldu, sıkıntılar çıktı ve hizmet ettiği insanlık dışı sistem tarafından intihar görüntüsü verilerek temizlendi, ortadan kaldırıldı. Salih Mertan, Mehmet Haberal’ı ve pek çok kişiyi daha biliyordu, organları onlardan temin ediyordu ama Şeytan’ın Konseyi’ni ve daha ötesini, üstünkörü, kulaktan duyma bilgilerle biliyordu. Ankebut Ağı içinde çok aktif ve yüksek dereceli değildi. Kaçırılan TC vatandaşlarının ya da Türkiye sınırları içine getirilen göçmenlerin organları için öldürülmesi işlerine bulaşmıyordu.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 09.11.2018 22:35)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s