Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (274)

Bu, habercilik değil, vatana/millete ihanet eylemidir/suçudur

Mehmet Fahri Sertkaya

90’dan fazla şehidimiz var.

Hakkari’deki patlama ile alakalı olarak tamamen CIA kontrolünde olan TGRT önce 21:04’te “14 şehit” diye manşet attı, 30 saniye sonra “25 yaralı 7 kayıp”a çevirdi.

Yaralılar hastanede ölünce sayının artmasını gördük de, öldükten sonra yaralıya dönüşmek anca bile göre vatana ihanet eylemleri/bağlantıları içinde olan sözde Türk basın ve medyasında olur. Havuz medyası tabir edilen ihanet güruhunun yayınlarında olur.

Kasıt yok, kaza var.

Afyon’daki mühimmat deposu patlamasının bir benzeri daha yaşandı. Yine mühimmat çalıp sınır ötesindeki CIA-MOSSAD-MIT ortak üretimi ve sözde İslami terör örgütlerine götürüyorlardı. Yine tecrübesiz ve dikkatsiz askerleri kullandılar ve yine katliam gibi bir kaza yaşandı.

Devletimizin/ordumuzun silah ve mühimmatını IŞİD, Nusra ve türevi terör örgütlerine kaçıranlar ise T.C nüfus cüzdanına sahip gizli Yahudi, gizli Ermeni, gizli bilmem ne bela vatan haini ve Mason alçaklar. Acı hadisenin yaşandığı yerde bunlardan çok sayıda vardı. Orada bu ihanet eyleminde kullanılan askerlerin otuz kadarı da seçilmiş, Türk bilinse de kendilerinden olan askerlerdi.

Yine, soyunda hem gizli Ermenilik hem de gizli Yahudilik bulunan alçak vatan haini Mevlüt Çavuşoğlu’nun adamları diyebileceğimiz bir ihanet teşkilatı var bu işin içinde de… Ordudaki Masonlar ve gizli Yahudiler var. Mason tarikatının Türkiye’deki bütün faaliyetleri derhal yasaklanmalı, bütün dernekleri kapatılmalı, taşınır/taşınmaz bütün varlıkları kamulaştırılmalı ve bunların yer altına çekilerek dahi faaliyette bulunmalarının önüne sert tedbirlerle geçilmelidir. Aksi halde Türkiye’de acı, göz yaşı, cinayet, katliam, uyuşturucu, fuhuş, terör, kumar, ahlaksızlık, intihar, yeşil reçete ilaçlar bitmeyecektir.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 10.11.2018 15:16)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s