Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (276)

Zeki ile Ufaklık (Fatih Süleyman Denizolgun) telefonda konuştular

Mehmet Fahri Sertkaya

Ufaklık, internette benim aleyhimde yayınlar yapacaktı. “Mfs’nin hakkımda yazdıkları, yalandır, iftiradır” diyecekti. Üstüne benim hakkımda yalan/iftira içerikli yayınlar yapacaktı. Zeki Çalışkan ona “Dur. Uğraşma onunla, kale alma” dedi.

Zeki Çalışkan, öyle bir şey yaparlarsa benim onların üzerine çok çok daha sert gideceğimi biliyordu ve o yüzden mani oldu. Çünkü sahte yasaklama maillerinin arkasındaki kilit adamlardan biri olan Zeki Çalışkan, ne zaman bana vurulsa, misli ile karşılık verdiğimi, hiç kimseden korkmayıp çekinmediğimi, istediğim her şeyi yazıp duyurabileceğimi hep gördü. Zaten benim aleyhimde atabilecekleri bir iftira da yok. Hayatım tertemiz, duruşum net, açığım yok. Sözümle özüm bir. Ayrıca haklarında yazdıklarımın tamamı gerçek. İnkar ederek sıyrılamazlar ve elimde somut ispatlar da var.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 10.11.2018 21:48)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s