Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (277)

Uyuşturucu iftirası/pususu

Mehmet Fahri Sertkaya

İfşa etmemizden sonra Ufaklık’tan (Fatih Süleyman Denizolgun’dan) uyuşturucu iftirası/pususu görevini aldılar.

Yurtlarımızda kalan talebelere, okudukları okullarda uyuşturucular verilecek, olmadı üstlerine ya da çantalarına konulacak ve bu talebeler yurda döndükten sonra polis baskınları yapılacaktı. Talebelerin üzerinden uyuşturucular çıkacaktı. Hatta yapabilirlerse uyuşturucu krizinden ölmüş talebelerimiz olacaktı. Sonra Türk basın ve medyası zan edilen malum kuruluşlar üzerinden Aladağ yangını sonrası yaptıkları gibi adice ve insanlık dışı bir karalama kampanyası yürütülecekti.

Bu projeleri yine aktif ve yapmayı deneyecekler ama Fatih Süleyman ifşa olduğu için geri çekildi. İş başkalarına havale edildi. Yapabilirlerse yurtlardaki personelimize de pusular atacaklar. Onların üzerinden ve mekanlarından da uyuşturucular çıkacak. Bu kadar düşmüş kişiler insan sınıfından sayılamazlar, bunlara insan şeytanları denilir ve her ama her şey beklenir. Bu kadarını yapabilen, her şeyi yapar. Personelimiz ve talebelerimiz çok ama çok dikkatli olmalılar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 10.11.2018 21:59)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s