Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (279)

Kazdıkları kuyulara düşüyorlar. Süleymanlıların cinler alemindeki sayısı hızla artıyor

Mehmet Fahri Sertkaya

Yaşanan büyük harplerden ve mücadelelerden sonra cinler aleminde de Süleymanlıların, Akademi Dergisi’nin ve mfs’lerin rüzgarı esiyor.

Cinler, hususiyle de biz Müslümanların hanımlara çok kıymet verip koruduğunu gören cin kadınları, birer, üçer, beşer gelip İslam’la müşerref oluyorlar. Kelime-i şehadeti getirip Müslüman isimleri alıp Müslüman cinlerin arasına karışıyorlar.

Bize mani olması için üzerimize gönderilen cinler de onlarla neler yaşadığımıza şahit olan çevreden olan cinler de Müslüman oluyorlar. Aleyhimize yapılan işler hep lehimize dönüyor. Cinlerin arasından çok istisna yerlerde olanlar bile vesilemiz ile Müslüman oldular, oluyorlar. 221 yaşında genç bir cin kızı Betul Meryem ismini aldı. Soylu biri idi ve kelime-i şehadet getirdikten hemen sonra “Şimdi bizimkiler ortalığı yıkacaklar” dedi. Soyundan olanlar onun Müslüman olduğuna inanamayıp kabullenemeyip üstümüze geldiler. İkaz ettik, nasihat dinlemediler ve bu gün öldüler.

– Kesira isimli 327 yaşında bir kadın cin Bedia oldu
– Ceyna isimli 198 yaşında bir kadın cin Meliha Halime oldu.
– Tehim isimli 172 yaşında bir erkek cin Muhsin Melih oldu.
– 179 yaşındaki Semit isimli erkek cin Zülkarneyn oldu
– Semia isimli 221 yaşındaki kadın cin Betul Meryem oldu. 
– 327 yaşındaki Seyira isimli kadın cin Nadide Feride oldu. 
– Terisam isimli 557 yaşındaki kadın cin Nazenin Şahbanu oldu. 
– 227 yaşındaki bir erkek cin İbrahim Kemal oldu.
– Bir kadın cin Mukaddes Büşra oldu
– Yaklaşık dört yüz yaşındaki güçlü, kuvvetli bir erkek cin, kendine çok güvenerek geldiği halde kısa sürede pes edip Mücahid Hamza oldu.
– Dört yüz yaşlarında bir kadın cin Dilrüba Sacide oldu. 
– 210 yaşında bir erkek cin Mehmet Yusuf oldu. 
– 215 yaşında bir kadın cin ki güçlü, bilgili idi, Zehra Selma oldu. 
– 227 yaşında bir erkek cin Arif Hilmi oldu.

Daha isimlerini not edemediğimiz ya da aklımızda tutamadığımız çok sayıda cin Müslüman oldu, oluyor. Hala durmadan gelenler, Müslüman olmak istediğini söyleyenler oluyor. Son birkaç günde Müslüman olanlar böyle ama birkaç gündür ölenlerin sayısını gerçekten bilmiyoruz. Bine yaklaşmıştır. Geçenlerde yazmıştım, tekrar edeyim, daha da fazla göndersinler, onları da ya Müslüman edelim ya imha edelim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 12.11.2018 20:27)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s