Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (280)

Bu kadar kritik bir anda, devlet gücünü ele geçirmiş AKPKK organize suç/terör/ihanet örgütü, hukuki sıkıntılar çıkartacak diyerek geri durmak, ihanetleri anlatmamak bir vatana ihanet eylemidir

Mehmet Fahri Sertkaya

şu 138 şehit mesajlarını paylaştık, önemli bazı yerlerde de, başımıza iş gelir mi diye de tabi düşündürüyor. Ne dersiniz.

Gelmez. “Akademi Dergisi böyle bir haber yaptı. Haber değeri taşıdığı, tedirgin olduğum ve gerçeği aradığım, tartışılmasını istediğim için paylaştım.” denince, Cumhurbaşkanı gayrete gelmiş olsa bile bir şey yapamaz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 13.11.2018 11:00)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s