Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (281)

2020’de ikinci ve manevi fetih gerçekleşecek…

Mehmet Fahri Sertkaya

– Selamün aleykum. Cemaatimizi 2020,2025 yılları arasında nasıl bir konumda görüyorsunuz ? Ve bu iktidar o dönemlere kadar devam eder mi ? Yoksa sonları yakın mı ?

– v.a.s. 2020’de ikinci ve manevi fetih gerçekleşecek inş. Ayasofya açılacak. 2025’e kadar da cemaat-devlet ayrımı kalmayacak. Cemaatimizin insanlığa hizmet eden müesseseleri devletimizin desteği ve koruması altında olacak. Her yerde müesseselerin sayıları kat kat artacak. Devlet okulları dahi mükemmel sistemimizi örnek alıp bütünleşecek. Milli Eğitim Masonlardan, Sabetaycılardan, içimizdeki İsrail’den alınıp biz Müslüman Türklere geçecek. Aynı anlarda dünyanın her yerindeki hizmetlerimiz de katlanarak büyümüş olacak. Cemaatimiz sadece Türkiyeyi değil bütün dünyayı kurtaracak. 10 sene ömrü olanlar bile, şimdilerde gelecek tahmini yapanları şoka sokacak, bambaşka bir Türkiye’de yaşayacaklar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 13.11.2018 11:07)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s