Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (282)

Milyonlarca kişiyiz, meydandayız, rest çekiyoruz, adaleti ve hakikati hakim kılmak istiyoruz. Bu sergilenen, tam anlamı ile İHANET

Mehmet Fahri Sertkaya

Biz de aynını söylüyoruz “Atatürk ilah değildir, Allah’ın kanunları var. Atatürk Batı’nın kanunlarını getirdi” diyoruz. Milyonlarca kişiyiz, bizi de tutuklasınlar.

Neden hala devletimizin gücü milletimizin aleyhine kullanılıyor ve iktidarı hile ve ihanet ile ele geçirmiş Sabetaycı gizli Yahudi omurgasız sürüngen tiplerin keyfi, zorbaca, hukuk dışı sözde kanunları yürürlükte kalıyor?

Dine sövmek serbest… Sanat, edebiyat, gösteri, film, dizi diye diye ahlakı göstere göstere yıkmak ve milyonları kasten felaketlere sürüklemek serbest, bunu yapan kripto Yahudi ve kripto Ermeniler ve başta da baş fahişe gizli Yahudi Ayşe Arman Dormen serbest… Onun gibi binlercesini onlarca senedir kullanıp Türk’ün namusuna, ahlakına, karakterine, vatanına, dinine pusu kurmuş Doğan medya denilen sistemin, tamamına yakını gizli Yahudi ve gizli Ermeni olan sahipleri ve çalışanları serbest…

Öyle bir hale getirilmiş ki devlet ve adalet sistemimiz, göstere göstere hırsız korunuyor, arsız korunuyor, dinsiz korunuyor, rüşvetçi korunuyor, haya nedir bilmeyen ekran fahişeleri korunuyor, para için anası ile kameralar önünde zina edebilecek kadar şeytanlaşmış tipler korunuyor ve gençliğe örnek şahsiyetler olarak dayatılıyor, rüşvetçiler korunuyor, hainler korunuyor, on binlerce masuma kıymış PKK’liler korunuyor, terörist başı korunuyor, çıkıp en güzel şekilde dini ve siyasi görüşünü açıklayan bir Müslüman öğrenci neden vatan haini muamelesi görüyor? Neresi burası, bu kadarı İsrail’de ve ABD’de bile olmuyor? Müslümanların AÇIKÇA işgal altında olduğu bölgelerde bile olmuyor? Biz gizlice mi işgal altındayız? Hala mı iktidarda içimizdeki İsrail var?

YETTİ ARTIK!

İçimizde bir enerji isyan derecesine geliyor. Evet, evet… İsyan derecesine geliyor. Bu sözü ve tavrı ağır bulan ve şu şartlarda bile İçimizdeki İsrail’e çalışacak olan hainler varsa, biz isyan derecesine geliyoruz, çıkartsın bakalım bizim devletimizi bizim karşımıza, o devletimizin gücü altında ezelim onları.

Biz on senedir içimizdeki İsrail’i somut ve bilimsel deliller ile gözler önüne sermiyor muyuz? İhanetleri ve gerçek paralel devleti gözler önüne sermiyor muyuz? Neden hala bunlara değil de dürüst, ahlaklı, milleti için çırpınan Müslümanlara karşı duruyor bu devletimiz? Bu memleket bizim, bu vatan bizim.

Üçbeş tane kripto Yahudi ta bilmem ne zaman 5816 sayılı Atatürk’ü koruma kanunu diye saçma sapan, gülünesi, komik, anayasaya aykırı, eşitlik ilkesine aykırı ve ihanetle kurdukları Atatürkçülük denilen rejimlerini korumaya dönük bir kanun getirmiş diye, biz 2018 yılında hala bu zulmü çekmek zoruda mıyız? Rejimler değişir, devlet baki kalır.

O kanunu geçiren Menderes, insanlıktan çıkmış gizli Yahudi ve Mason bir vatan haini idi ve 14 yaşında bir kız çocuğunu kirletip ölümüne sebep olmuş ama saniye bile vicdani sıkıntı duymamıştı. 14 yaşında kız çocuklarını bile Cumhurbaşkanlığı sarayında ve mesai saatinde ta yurt dışından getirtip kirlettiği somut deliller ile meydanda olan Adıtürk gibi Sabetaycı gizli Yahudiydi o Menderes de… O kanunu geçiren Bayar, Mason ve gizli Yahudiydi, azılı bir vatan haini ve Türk/İslam düşmanı pisliğin tekiydi. O kanun maddesini yazan kişi, Avrupalı çok meşhur bir Yahudi hukukçuydu. O bile “Yahu benim bir adım, kariyerim var. Siz benden ne istiyorsunuz böyle? Hiç böyle kanun maddesi mi olur?” demişti. Meclis ve kabine, tıka basa Türk rolü oynayan hainlerle doluydu. Bunlara insan demek bile mümkün değildi. Bunlar Türk/İslam düşmanı değil, insanlık düşmanlarıydılar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 14.11.2018 12:42 )

Derhal o hanım kardeşimiz serbest bırakılmalı, onun tutuklanmasına vesile olan savcı ve hakim tutuklanmalı. 5816 denen rezillik de kaldırılıp çöpe atılmalı. Bu maddeden bin kere yargılandık “Bakın sayın hakim, bunların hiçbiri hakaret değil, hepsi hakikat. Adıtürk dediğiniz şahıs bunların hepsini yapmıştır. İşte şunlar da somut ispatlarıdır. Bunları Hüseyin Üzmez yapınca ya da Müslüman bilinen biri yapınca insanlıktan çıkmış bir sapık oluyor da, Adıtürk yapınca herkesin görmezden mi gelmesi gerekiyor? Bu nasıl hukuk? Bu nasıl vicdan, bu nasıl insanlık?” dedik ve beraat ettik. Kaç kere daha beraat etmeliyiz? Beraatler göz önünde ise, neden icabı yapılmıyor ve masumların canı yakılıyor?

Adıtürk Sabetaycı gizli Yahudilerin, Müslüman Türk milletinin idaresini ele geçirip onları yaşarken öldürmek, dönüştürüp yok etmek için kullandığı basit bir piyonlarıdır. Aynı zamanda İngiliz casusudur. İngilizlerin adamı olduğunu kendi çıkarttığı gazetesinde kendi yazısında dünyaya ilan etmiş biridir ve daha nasıl delil getirilebilir? Hakkında hayır/iyilik namına söylenenlerin tamamı yalandır. Bu yazıyı da her yere şikayet etmeyip ve on senedir on milyonlarca T.C vatandaşına öğrettiğimiz gerçeklerin karşısında gık diyemeyip hala Adıtürkçülük yapabilen de hala o sözde kanunları yürürlükte tutanlar da o sözde kanun maddelerine dayanıp hakikati bağıran tertemiz yürekleri içeri koyanlar da vatan haini, insanlık düşmanı, vicdansız, şahsiyetsiz bir acayip mahluk türüdür.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 14.11.2018 13:13)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s