Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (284)

Korkaklar, acizler… Acınası haldeler

Mehmet Fahri Sertkaya

Paradan, makamdan, rütbeden, uçkurdan, şöhretten, alkıştan ve türlü adilikten başka davaları mı var da meydana inecekler… Maşalarını meydana sürüyorlar.

Kaos çıkartmaya karar verdiler, anında “Tamam, meydan sizin, bize de uyar.” dedik ve çektik resti. Bu kadar zaman oldu, tiril tiril titriyorlar, meydanda yoklar. Her yerden ağır darbeler aldılar, organ işi çöktü, uyuşturucu işi büyük büyük ifşa oldu ve darbeleniyor, silah işinde bile tedbirli olmak zorunda kaldılar ve zarar gördüler/görüyorlar. Ankebut Ağları iyice ifşa oluyor.

Pekiyi ne yapabiliyorlar? ABD’de, İsrail’de ve Türkiye’de bulunup bizim karşımızda durmak isteyen güç odaklarının tamamı sadece ama sadece sihir, cin, büyü işleri ile karşılık vermeye uğraşıyorlar. Harp çıktı, 200 bin kadar cinlerini tepeledik, hala durmuyorlar. Kendilerine bir şey olmuyor, üçbuçuk atar modlarını bozmadan şeytanları kulanabiliyorlar ya, bu yüzden olsa gerek cinleri kullanmak cazip geliyor bunlara…

Lakin bu da aleylerine dönüyor. Hem yüz binlerce cin tepelendi ve bizim alemin insanlarından on binlercesi rahatladı, artık onlara musallat olan cinler ölüler… Hem de sayısız cin Müslüman oldu/oluyor.

Artık büyük cin kabilelerinin en istisna isimleri İslam’la müşerref oluyorlar.

95 yaşında olup Afife Meryem ismini verdiğim cin kızı, çok büyük bir kabilenin reisinin küçücük kızı idi. Bizim alemde 13 yaşlarında yeni ergen bir kıza benziyor onun hali… O bile o yaşında bütün kabileyi ve reis olan babasını karşısına alıp Müslüman olunca, o kabile de çıldırıp üstümüze kalktı, ikaz ettik dinlemediler ve o kabilenin önde gelen üst kadrosundan üç beşi hariç diğerleri an itibari ile yok, ezdik, tepeledik geçtik.

Dün, başka bir kabilenin çok önemli isimlerinden Asitan isimli 527 yaşındaki cin de elimde Müslüman oldu ve Ashab-ı Kehf’ten (Yedi uyurlar’dan) Yemliha’nin ismini verdim. Şimdi bizim ordumuzda kumandan oldu.

Çok geçmedi, yarım saat içinde onun kardeşi ve 497 yaşında olan Baburuk geldi ve seve seve, hiç uğraştırmadan Müslüman oldu. Ona da Yedi uyurlardan Mernuş’un ismini verdim.

Bu gün, bu iki önemli ismin Müslüman olmasına çıldıran o kabile de üzerimize geldi ama önceden yaşananları biliyorlar, dikkatliler, az ama seçme adamlarını gönderdiler. Onlardan 574 yaşındaki Turiben isimli cin de Müslüman olup Mislina ismini alınca, bu defa tamamen çıldırdılar. Sonra aynı kabileden 548 yaşında, kendine güvenen birini gönderdiler ki az daha o da Müslüman olacaktı. Son anda cayıp kaçtı. Zaten karşımızda duramaz bir hale gelmişti, çok güç kaybetmişti. Müslüman olsaydı ona da Şazenuş adını verecektim. Türlü türlü cin kabilelerinden en seçme cinler İslam’la müşerref oluyorlar. Öyle bir talep var ki bizle hiç konuşmadan hz. üstazımıza ve oradaki cin kardeşlerimize gidip Müslüman olanların toplam sayısı kaç, biz bilemiyoruz.

Yine cin kadınları, Müslümanların, kadınlara ne kadar kıymet verip nasıl koruduğunu öğrendikçe ve gördükçe, kendi iradeleri ile gelip Müslüman oluyorlar. 158 yaşındaki Aliha, Rümeysa oldu. 192 yaşındaki Teya, Dilşat Efnan oldu. 417 yaşındaki Zeniata, Tuba oldu. 197 yaşındaki Meira, Asude oldu. 158 yaşındaki Tesika, Canruba oldu. Canruba’dan sonra yedi cin birden topluca Müslüman oldu ve her şey o kadar hızlı oluyor ki isimlerini bile öğrenemedik. 413 yaşındaki Meydan isimli bir cin Kadir Yakup oldu. 138 yaşındaki Kerih, Hikmet Kemal oldu. 387 yaşındaki bir erkek cin Halit Talha oldu.

Biz restimizi tekrarlayalım bu korkaklara:

– Gönderin, daha da fazla gönderin. Ya Müslüman edelim ya da imha edelim. Bunun adı Ankebut Operasyonu, dünya tarihinde kırılma noktası olacak bu operasyonu cinlerle durdurmak isterseniz, cinler aleminin akışında da bir kırılma noktası oluşur. Bu da bize uyar. Elinizden geleni ardınıza koymayın.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 14.11.2018 15:22)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s