Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (286)

Şimdi hepsi bizim ordumuzda, Ankebut Operasyonuna dahil olanlar arasında…

Mehmet Fahri Sertkaya

Asitan, Baburuk ve Türiben yani Müslüman olduktan sonraki isimleri ile Yemliha, Mislina ve Mernuş vesilesi ile o kabileden 3 bine yakın cin Müslüman oldu. Bunu bekliyorduk. Kabile çözülüyor, toptan İslam’a geçecekler endişesi ile büyük mücadeleler veriliyor ama çaresiz kalıyorlar.

Bu üç cin kardeşimiz, o kabilede etkili, makam sahibi kişilerdi. Asitan ve Baburuk öz kardeşler.

Şimdi hepsi bizim ordumuzda, Ankebut Operasyonuna dahil olanlar arasında… Hemen çok özel bir eğitime alındılar. Hızla İslam’ı öğrenecekler, ilim öğrenecekler, hikmet öğrenecekler ve büyük hizmetler yapacaklar inşaallah.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 14.11.2018 18:58)

Tayyip’ten bile önce bu hainlere yardım ve yataklık eden hakim ve savcıları sallandıracağız.

325 yaşındaki cin kadını Tuçise, Feriha Belkıs oldu.

295 yaşındaki cin kadını Beyan, Süheyla İklima oldu. Sadece o kabileden bile çok yüksek sayıda cin Müslüman oluyor.

Süheyla İklima tam şehadet getirecek iken araya girip zorbalıkla mani olmak isteyen kabile büyüklerinden bir kısmı öldü, bir kısmı yaralı. Tek o kabile değil, pek çok kabile çözülecek, dağılacak, Müslüman olacak endişesi ve paniği ile ileri gidiyorlar, zorbalık yapıyorlar ve bu da aleyhlerine dönüyor.

İbrahim Pehlivan bir yandan, gece gündüz hiç durmadan yazıyor, karalıyor. Şeytan’ın Konseyi’nin büyücüleri bir yandan uğraşıyor. 13’ler Meclisi bir yandan uğraşıyor. 3 Kabalacı bir yandan uğraşıyor. 3 kabalacı ile İbrahim Pehlivan da yardımlaşıyor. Yahudi Hahamlarının büyü kitapları yetersiz kalmış da Müslüman bilinenlerin ileri seviye büyü kitaplarını inceliyorlar. Bu böyle gittikçe yakında bunların elindeki sihir, büyü, cin kartını iyice almış olacağız. Ondan sonra bizim alemdeki harp patlak verir ve çok kısa sürer. Sonra meydanlara dar ağaçları kurulur. Tayyip’ten bile önce bu hainlere yardım ve yataklık eden hakim ve savcıları sallandıracağız.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 14.11.2018 19:15)

Yeni öğrendim, söz konusu kabilenin toplam sayısı sadece 7 bin kadarmış. Normalde kabileler yüz bin hatta iki yüz bin kişi olur. Bu kabile çok özel bir soymuş ve Azazil’e çok yakın olup ona çok hizmet ve yardım eden bir kabileymiş. An itibari ile yaklaşık yarısı Müslüman oldu. Saatler geçtikçe yenice Müslüman olanlar oluyor.

Çisan isimli 112 yaşındaki kadın cin Melda Züleyha oldu. O kabileden olan ve adını vermek istemeyen 427 yaşındaki erkek cin Habil oldu. Onun ardından sekiz cin bir arada kelime-i şehadet getirerek Müslüman oldu. İkisi hanım, altısı erkekti. Çocukları ve arkadaş çevresi de çok büyük ihtimalle Müslüman olacaklar.

Cinler alemi Süleymanlıları konuşuyor, Akademi Dergisi’ni ve mfs’leri ve Ankebut Operasyonunu konuşuyor. Bize uğramadan da büyük gruplar halinde Müslüman oluyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 14.11.2018 20:23)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s