Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (287)

Böbreğini satmaya razı olan Suriyeli bir erkek, Mehmet Haberal’ın Başkent Hastahanesinde kasten öldürüldü ve vücudundan çok sayıda organı alındı

Mehmet Fahri Sertkaya

O parayı alacak ve zor durumdaki ailesini ayakta tutacaktı. Sekiz aylık hamile bir karısı ve dört yaşında bir küçük kızı vardı.

Bu Suriyeli adamı, dört yaşındaki kızını da iyi bir aileye teslim edecekleri, hayatını kurtaracakları yönünde kandırmışlardı ve kızını teslim edince kendisine para da vereceklerdi. Halbuki o çocuk, Şeytan’ın Konseyi’ndeki ayinde parçalanacaktı. Aralarında Trump, Mehmet Haberal, Haham Ben Abrahamson, David Bickham’ın da bulunduğu yedi insan şeytanı tarafından, Şeytan için insan kurban etme ayininde, beraberce parçalayacaklardı. Yani bu defa, çok özel bir ayin olacaktı, bir ayinde yedi ayrı çocuk parçalanmayacak da yedisi birden bu kız çocuğunu parçalayacaklardı. Araya taraya o kızı bulamadılar. Nasıl bulamadıklarına da çok şaşırdılar. YİT arazide… YİT her yerde… Yetkili savcılar, hakimler ve istihbarat personeli nerede?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 14.11.2018 20:40)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s