Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (288)

İşte bu kadar…
Bundan sonra da herkes haddini bilsin

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir gün bu ülkede, gizli Ermeni ve gizli Yahudi basın ve medyası tek günde temizlenebilir. Onlar da akıllı olacaklar. Olsunlar demiyoruz, olacaklar diyoruz.

Olacaklar, artık bütün maskeler düştü, oyun bitti. Bundan böyle hiç bir hain, Türk görünerek ve Atatürkçülük maskesi takarak Türk/İslam düşmanlığı yap-ma-ya-cak! Yapan da karşısında bizi ve devletimizi bulacak. Bu devlet bizim, İçimizdeki İsrail’e çalışmayacak. Bizim değerlerimize, dinimize, kültürümüze, ideallerimize, ahlak yapımıza uygun surette işleyecek.

İtirazı olan da karşımıza geçecek ve böcek misali ezilecek. Hatta isteyen hemen geçsin şimdi, sabaha kalmadan ezip aleme ibret edelim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 14.11.2018 22:11)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s