Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (289)

Adalet mi dediniz? Türkiye’de o dediğiniz Masonların, hainlerin insafına terk edilmiş

Mehmet Fahri Sertkaya

Erdoğan’la Adalet Bakanı Abdülhamid Gül denk gelip görüştüler.

Sabetaycı gizli Yahudi, İçimizdeki İsrail’in sembol isimlerinden Mason Adıtürk’e hakaret ettiği iddiası ile tutuklanan Emine Şahin’in serbest bırakılmasına karar verdiler. Gündüz paylaştığımız yazı bütün kesimlerde ve çevrelerde nükleer bomba tesiri oluşturmuştu.

“Zaten mevzu çok, her yerden üstümüze geliyorlar, bir de bu konu yüzünden insanlar hep ayağa kalkar. Uğraşmayalım kimse ile, ilgilenin çıkartın” dedi BOP yani Büyük İsrail Projesi eşbakanı, Siyonizmin piyonu, vatan haini alçak herif Recep Tayyip Erdoğan… Sonra da sözde bağımsız adli makamlar, hiç kusuru/suçu olmayan o Müslüman hanımı serbest bıraktılar. Suçsuz birinin, vatan hainlerinin keyfi için aylarca, yıllarca haksız yere ceza evinde kalmasına rıza gösterecek ve hiç vicdan yapmadan geceler gündüzlerce hayatına bakacak kadar insanlıktan çıkmış hakim ve savcıların Allah bedenlerindeki atomları adedince belasını versin. Islahı mümkün olanları ıslah etsin, hidayeti mümkün olanları hidayet etsin, kalanını kahru perişan etsin. Bunca insan bu kadar akıl almaz zulümlere maruz kalıyorsa, herkesten çok bunun sorumlusu işte bu sözde hakim ve savcılar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 14.11.2018 22:44)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s