Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (291)

Ortalık yine ceset doldu

Mehmet Fahri Sertkaya

İbrahim Pehlivan, 3 Kabalacı haham, 13’ler Melcisi bir araya gelmişler, yetmemiş mensuplarının on binlercesini Müslüman ettik diye kızıp köpüren kabileler de bunlarla ittifak olmuşlar. “Kim bu mfs, nedir bu iş böyle? Yeter yahu” demişler. 20 kadar ölümsüz cin de bunlara katılmış. Ben yarım saat kadar okudum, kavruldular. Baktım olacak gibi değil, hz. Üstazımıza havale ettim.

20 dakika önce o meydan cin mezbahasına döndü. Net sayı belli değil. En düşük tahminle 700, ihtimal ki bin 200 cin tepelendi. Yine çıldırsınlar diye gülerek yazıyorum ki bu kadar şeytanı, hz üstazımızın da teşrif ettiği o meydanda sadece iki hanım temizledi. Evet evet, bizden sadece iki hanım bunların hakkından geldi.

Son sahne sarsıcıydı. Geberen şeytanların ruhları bedenlerinden çıkıp yükseliyorken, çığlık çığlığa feryatlar sarsıyordu her yeri… Sanki daha o anda cehennemin en acı azap edilen yerine konmuşlar da feryada başlamış gibilerdi. Öncesinde çok ikaz etmiştik, dinlememişlerdi. Müslüman olan sayısız cinin güzel hallerini görüp, şeytanlığa ve inkara ve azılı düşmanlığa ve kula kul olmaya devam etmişlerdi.

Artık siz düşünün İbrahim’in, Kabalacıların, Sanhedrin hahamlarının, Trump’ın, David’in, Haberal’ın, Abrahamson’ın, benzerlerinin, insan kurban edenlerin, şeytana tapanların ve bunlara kul olanların akıbetini. Allah’ın azabı çok elim, çılgın, korkunç…

Bu arada, her seferinde tekrar etmeme lüzum yok. Bu gibi yazılarımı, bizim alemdeki on binlerce üfürükçüden herhangi biri, birkaç dakikada doğrulayabilir. Zaten bunlar yanlış bilgiler olsa, haftalardır yüzlercesi beni yalanlar, hiç af etmezlerdi.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 15.11.2018 22:40)

3 cin kaçabildi

İflah olmaz bunlar. Yine gelip “Posta koymanıza çıldırıyoruz, inanamıyoruz, dayanamıyoruz, geldik, hep geleceğiz” diyenlerden yaklaşık 860 cin daha az önce tepelendi. Sadece üçü kaçabildi.

Güldük, çok güldük…

Restimizi tekrar ediyoruz. Bizim ayaklarımız sabit… Bizler imam-ı Rabbani evlatlarıyız.

Cinlerini, şeytanlarını değil, kendilerini meydanlarda görmek isteriz. Kendilerini de tepelemek isteriz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 16.11.2018 00:02)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s