Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (296)

Münafık, başka ne beklenecek…

Mehmet Fahri Sertkaya

Hasan Arıkan, benim hakkımda sorulan sorulara “Yahu boş verin. Bizim konuşmamıza gerek yok. Üstazımız ona zaten cezasını verecek” mealinde konuşuyor. Etrafındaki kendi gibi münafıklar da “Görüyor musunuz asaleti. İşte ilim, samimiyet, takva budur” mealinde ortam yapıyorlar.

Halbuki bana Arıkan’ı ifşa etme vazifesini veren hz. Üstazımız. Yakında o yasaklama yazıları dolaşacak, bakalım o zaman ne yapacak. Ayrıca, karşılık vermek istese de veremez. Yazdığım her şey detaylarına kadar doğru.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 16.11.2018 22:41)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s