Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (297)

Bu sıfatlar nasıl bu kadar kararıyor, diyorsanız, yazıyı okuyun

Mehmet Fahri Sertkaya

Rahat durmuyor

Ali Eren de cin, büyü işlerine girmiş. İki senedir durmadan o yolda gayret etmiş. Bu münafığın kalbi kapkara kararmış. Kendini şeytanın/cinlerin yoluna teslim etmiş. Her işini o şekilde çözmek istiyor. Kendini çok muteber, her suale cevap veren, her ilmi bilen biri olarak göstermek için de cin, büyü işlerine bulaşmış. Şeytan yani Azazil onu da korumaya almış. Rahat durmuyordu, az önce İbrahim gibi çarpılacaktı ama son anda Azazil onu korumaya aldı. O kadar kıymetlileri olmuş…

O da İbrahim gibi “Görüceksiniz siz, mahvedeceğiz sizi” diye söylenip duruyor. Bu nasıl bir piyasadır ki bütün şerliler, bütün münafıklar ve fitneciler cin, büyü işlerine girmişler. Gördükçe, anladıkça sarsılıyoruz.

Ali Eren, şutlandığını, yasaklama yazılarında kendisinin de adının bulunduğunu biliyor. Kendini buna hazırlıyor. Etrafındaki hoca efendilere ileri geri konuşuyor. Muhterem büyüğümüz Alihan Kuriş bey ağabeyimiz hakkında da konuşuyor. “Aslında idarecimiz o olmamalıydı.” diyor.

Benim yazılarım hakkında “Görüyorsunuz, büyüklerimize dil uzatacak kadar ileri gidiyor. Büyüklerden himmet gelseydi, bu yasaklamalar gerçek olsaydı Hasan Arıkan, Hüseyin Kumaş ve ismini andığı diğerleri çoktan yasaklanırlardı. Bu mfs Alihan Kuriş ile beraber çalışıyor. Belki gerçekten yasaklamalar çıkar ama o kararlara itibar etmeyin. Alihan Kuriş’e de itibar etmeyin, itaat etmeyin. Bunları da münafıklık sarmış. Maksat zaten cemaatimiz bölmek, ayırmak. Kardeşlerimizi birbirine düşman etmek.” mealinde konuşuyor.

Daha önce tekrar tekrar yazmıştım. Alihan Kuriş bey ağabeyimizden önce, merhum Arif Ahmet bey ağabeyimiz zaten bu münafık Ali Eren’e tavır almıştı. Bir tek yazılı yasaklaması eksik kalmış, onun haricinde zaten bir uzaklaştırma muamelesi yapılmıştı. O gece Ali Eren, kendi gibi üçbeş münafıkla bir olup merkezimize gitmiş ve Akademi Dergisi hakkında yasaklama yazısı çıkmadığına isyan etmiş, kendisi bahsettiğim gibi bir tavırla karşılaşmıştı.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 16.11.2018 22:41)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s