Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (298)

Çıldırdılar

Mehmet Fahri Sertkaya

“Yeter yahu, birisi durdursun şu mfs’yi, Akademi Dergisi’ni… Her şeyi, herkesi ifşa ediyor. Üstüne rest çekip posta koyup duruyor.” dediler.

Toplaşıp iyi bir dertleştiler ve gizli Hristiyan ve Mason Zeki Çalışkan, bizi durdurma işini, bu işlerden anladığını düşündüğü kişilere havale etti. Şunca restlerimizin karşısında şoka girip sarsılan bunca hainin bizi durdurmaktan anladığı da hesaplarımızı ele geçirmekmiş. Bu kadar düşmüşler ve işte bu kadar çaresiz ve güçsüzler.

Havale edilen teknik personel birkaç saattir hesaplarımızı ele geçirmeye çabalıyor. Teknik personel de onlar kadar acınacak halde ve “şifremi unuttum” tekniği ile dünyanın önde gelen ortamlarındaki hesaplarımızı ele geçirmeye çabalıyorlar.

Büyüler, cinler, şeytanlar, kara büyüler, dünyadaki en iyi büyücüler, bakanlıklar, birkaç devletin gücü, istihbarat gücü, kullandıkları mafya babacıkları, kara paralar, Mason teşkilatı, içimizdeki İsrail’in bütün kadrosu, ABD’deki uzantılar, İsrail’deki uzantılar ve hahamlar, eldeki basın ve medya imkanları, hiçbiri bir işe yaramadı, yaramıyor, yaramayacak.

Çok sakiniz, çok kararlıyız, gece gündüz hizmetimizin başındayız. Ankebut Operasyonu durdurulamayacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 17.11.2018 02:20)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s