Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (299)

Az önce yaklaşık üç bin cin daha tepelendi

Mehmet Fahri Sertkaya

Çarpılmış, perişan hale düşmüş, beyni, bedeni, zihni darbelenmiş “Bu nasıl oldu, beni nasıl bu hale getirebildiler” diye söylenip duran ve yattığı yerden çok zaman kalkamayan İbrahim Pehlivan, biraz güç bulup masa başına geçti. Paslaştığı kişi ve gruplara haberler gönderdi. “Benim halim iyi değil, zor duruma düştüm. Siz bari onları boşlamayın” dedi.

Onlar da müttefik oldular, beraberce hamleler yaptılar. Yemen’deki Ramazan, gizli Hristiyan ve Misyoner olan avukat Zeki Çalışkan’ın paslaştığı büyücü papazlar, Şeytan’ın Konseyi, 13’ler Meclisi, 3 Kabalacı haham dahil memleket dahilinden ve haricinden herkes bir araya geldi. Neticesi, on dakika bile sürmeyen bir çatışma ortamında, ölümsüz olan birkaç cin hariç, 3 bin kadar cinin kılıçlarla doğranması oldu. Ölümsüzler de çok kavruldular, yandılar. Birkaç hafta kendilerine gelemezler.

Bir şey daha anlaşılmış oldu. İbrahim Pehlivan hala rahat durmayacak ve mühletini bitirecek. Takdir-i ilahi ile sonunu kendi elleri ile getirecek. İbret-i alem olacak.

Alışkanlık oldu ama bir daha tekrar edeyim: Bizim ayaklarımız sabit. Bunları mevzudan bile saymıyoruz. Daha ne kadar varsa, hepsini toplayıp üzerimize göndersinler.

Etrafınızda üfürükçüler varsa, bu yazdıklarımı sorun, detaylı şekilde bilgi alırlar cinler aleminden ve anlatabilirler size…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 17.1.2018 15:46)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s