Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (300)

Zeki! Beyninizden vurduk sizi

Mehmet Fahri Sertkaya

Bak, cep Telefonu +90 537 445 2891…

Adapazarı Akyazı’da ikamet eden, en büyük baş insan şeytanlarından biri olan İbrahim Pehlivan’a bu numaradan ulaşıp “Yeni duyduk. Çok geçmiş olsun. Hasta ziyaretine gelmek isteriz. Bu gün iş başı yapmak istemiş ama 2–3 saatte eve geri dönmüşsün. Endişeliyiz. Görüş kabiliyetini de büyük oranda kaybetmişsin, baş ağrısından inliyormuşsun, düşünce ve beden kuvvetin de kısmi darbe almış. Büyü bile yazamaz halde imişsin. Elinde olan mfs’nin saç telini bile bir başkasına gönderip en ağır büyüleri yapmasını istemişsin. Sen bize lazımsın. İnşaallah bu sendeki çarpılma hali kalıcı olmaz. Yoksa bizim işler de büyük darbe alır” deseniz ya?

Herifi bu kadar zor zamanda bir başına bırakmak olur mu? Bu kadar ucuz mu sizin davanız ve kardeşliğiniz? Bu ihanet, vahşet, zulüm, sadistlik, misyonerlik, vurgun, peşkeş ve Allahsızlık sistemini ayakta tutmanız için, size İbrahim Pehlivan gibi insan şeytanları çok lazım değil mi? Beyninizden vurduk sizi Zeki, hala mı meydana çıkıp karşımızda dik duramayacaksınız? Hani ne oldu kurslarımıza operasyonlar?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 17.11.2018 19:33)

Sevmiyoruz böyle bir üslubu ama mecbur bırakıyorlar.

Aylardır insü cinne postayı koymuş bir kadroyu hala hafife almaya kalkıyorlar. Sonra boşa gürültü çıkıyor, boşuna zaman ve can kaybı oluyor.

Biz, ikinci fethi hazırlayacak kadrolarız. Bizler Süleymanlı evlatlarıyız. Bizler İmam-ı Rabbani evlatlarıyız. Bizler 2020’lerin Türkiye’sini yönetecek kadrolarız.

Biz bir şey yazıyor ya da söylüyorsak, bundan sonra dost düşman herkes kale alacak. Almayanlar işte böyle şamar oğlanına dönecek. Biz birilerini ezip geçmiyorsak, mühletleri olduğu için… Mühleti biteni ezeriz, çarparız, yıkarız, yok ederiz ve bu dediklerimizi yapacağız. Hala ciddiyetimizi ve gücümüzü anlayamamamış olanlar varsa, iyice anlasınlar. Bundan böyle sadece ezilmek, yok olmak, çarpılmak isteyenler karşımıza çıksın. Bize posta koyanlara, kuralsız olanlara, kadınlara ve çocuklara dokunanlara hiç ama hiç acımayacağız.

(İlk yayın tarihi 17.11.2018 20:53)

Demin birileri yine bana posta koydu Zeki!

“Biz izin vermezsek şöyle böyle yapamazsın, bundan sonra biz varız” mealinde atar yaptı. “Siz kimsiniz, kaç kişisiniz?” dedim, cevap vermedi, alaya aldı, kibirlendi… “Bu defa üç bin de kesmez beş bin mi geldiniz?” dedim. “O kadar yokuz ama biz başkayız. Bu güne kadar görmediklerindeniz” dedi.

Nasıl güldüm, nasıl cümleler kurdum, bir görüp duysaydın, sen bile bana olan Allahsızlık seviyesindeki, kural tanımaz ayardaki düşmanlığını unutur, gülerdin. Uzatmayayım, 15 dk sürmedi be Zeki…

Ha bu arada, sen zaten İbrahim Pehlivan hakkında yazdıklarımın tamamen gerçekler olduğunu biliyorsun. Hatta sen benim ne derece özü sözü bir olduğumu, bu güne kadar daima gerçekleri yazdığımı da biliyorsun. Ne demeye bu gün Pehlivan’ı arayıp “Abi, yine bir şeyler yazılmış. Okuduk, endişe ettik. Doğru değildir inşaallah” mealinde konuşuyorsun? Adam çarpılmış işte, dalga mı geçmek senin niyetin? “Haa evet beni de nihayet çarptılar. O kadar ikaz ettiler, yazdılar söylediler dinlemedim ve çarpıldım” demesini mi bekliyorsun?

O da az öncekiler gibi “Yahu sen kimsin, sen benim muhatabım bile değilsin. Gör bak sana ve etrafında kim varsa hepsine neler neler yapacağım” demişti ki 5 dk bile geçmeden çarpmıştık onu. Ben hala emin olamadım ama galiba ondaki hasar kalıcı olacak be Zeki ve hatta kısa sürede hak ettiği bir sonla ölene kadar ağırlaşacak gibi 😉

(İlk yayın tarihi 17.11.2018 21:55)

Bunlara “aptal” diyoruz, hakaret ettiğimizi zan ediyorlar.

Sizler söyleyin, biz bunlara ne diyelim?

Şu şartlarda avukat Zeki Çalışkan, İbrahim Pehlivan’ı cebinden arayıp konuşuyor.

Yetmiyor münafık ve hain Hüseyin Kumaş, Pehlivan’ı cebinden arayıp konuşuyor.

Yetmiyor hain ve münafık Ali Eren, Pehlivan’ı cebinden arayıp konuşuyor. Çok sayıda sözde Süleymanlı, özde münafık, fitneci pislik herif, Pehlivan’ı cepten arayıp konuşuyor. Adeta “Bizi de temizlik listesine ekleyin, bizi de fark edin” dercesine davranıyorlar.

Durun daha bitmedi. Bu görüşmelerden birinde Pehlivan, Ali Eren’e “Çabuk o mfs’ye büyü yap. Şu falan büyüsü var ya, ondan yap. Bak şöyle yapacaksın” mealinde konuşuyor.

Siz söyleyin, bunlara “aptal” demek, aptalları aşağılamak olmaz mı?

(İlk yayın tarihi 17.11.2018 22:15)

“Bu yeni yetme mfs bize posta koyuyor”

İbrahim Pehlivan, arayanların çoğuna “Evet ufak bir sıkıntı oldu ama geçecek inş hocam” mealinde konuştu.

Lakin Ali Eren arayıp hemen mevzuya girdi ve “Hocam ben biliyorum size ne olduğunu. Size büyük saldırdılar” dedi.

Pehlivan da “Bana şimdi yardım lazım. Ben şimdi iyi değilim. Bu yeni yetme mfs bize posta koyuyormuş. Ona ait bir şey var bende, onu sana ulaştırsam, sen onun üzerinden mfs’ye büyü yaparsın” dedi. Hatta kitap ismi ve sayfa no bile verdi. Ekibimden birinin de adı geçti ve Pehlivan onun ismini de Ali Eren’e verdi. Ali Eren de hiç düşünmeden, büyük bir memnuniyet ile “Tamam” dedi.

Ben de bakıyorum ki öğleden beri sol kulağım kaşınıyor, meğer bunlar kakpara büyüler yapıyorlarmış 😄 Kara büyülerini yediklerim, uğraşıp dursunlar…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 17.11.2018 22:24)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s