Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (302)

İbrahim’den ümidi kestiler

Mehmet Fahri Sertkaya

3 Haham, 13’ler, Yemenli Ramazan, paslaştığı onlarca üfürükçü, hepsi de kabullendiler ve İbrahim Pehlivan’dan ümidi kestiler.

Onun artık eski gücüne gelemeyeceğini, işlerine yaramayacağını ve sağlam çarpıldığını kabullendiler.

İbrahim sesli sesli beddualar ediyor, kızıyor, bağırıyor. Hizmetindeki kendi cinlerini bile çok zor görebilecek, nerede ise göremeyecek hale kadar düştü bütün kabiliyetleri… Zaman zaman elini, kolunu kullanmada ve çene hareketlerinde bile zorlanıyor.

Onun nasıl öleceğini ve öldükten sonra başına neler geleceğini bilseniz, aklınız zorlanabilir. İbret-i alem olsun. Bu alem te-miz-le-ne-cek! İyiler kazanacak. Mazlumlar kazanacak. Şeytanlar da insan şeytanları da onlara kulluk eden Masonlar da konseyler de yer ile yeksan olacak.

Bu kadar yazıyoruz, paylaşıyoruz, ikaz ediyoruz da kale almayanların hepsinin hali işte bu…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.11.2018 14:04)

İbrahim Pehlivan çağrılara bakamıyor, konuşamıyor. Hem hali yok, hem de söz söyleyebilecek, mevzuyu kıvırabilecek bir alanı yok. İbret-i alem oluyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.11.2018 14:49)

Merak edenler vardır, yazayım…

Dün gece farklı saatlerde birkaç çatışma ortamı oluştu ve toplamda bine yakın cinlerini öldürdük.

Bu gün gündüz çok daha seçmece, güçlü, kendine güvenen cinlerden yaklaşık 300 kişilik ekip kurmuşlar ve bir saat kadar önce hepsini temizledik.

Öyle bir manzara var ki Yemenli Ramazan gibi üstad görülüp araya katılan bir kişi bile “Bunlar bana dokunmadığı sürece ben de bunlara dokunmayayım” demek zorunda kaldı.

Bizim ise restimiz rest… Gelsin, kim varsa hepsi üzerimize gelsin. Ali Eren şu şartlarda cesaret edip Pehlivan’a yardım etmek için büyüler deniyor. Galiba onun da yakında mühleti dolar, haberlerini paylaşırız.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.11.2018 14:55)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s