Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (303)

Demek ki münafıklık böyle bir şey…

Mehmet Fahri Sertkaya

“Allah şerrinden korusun. Bu ne imiş böyle bu kadar”

Şu içinde bulunulan şartlarda münafık Hasan Arıkan muhterem büyüğümüz Alihan Kuriş bey ağabeyimizle görüştü ve şok edici şeyler istedi/denedi.

“Bu Akademi Dergisi, bu mfs, iyice haddi aştı. Personelimiz arasında olmasa da kardeşlerimizden olan ve bu güne kadar büyük bir samimiyetle büyük hizmetler yapmış olan İbrahim Pehlivan aleyhinde ve benim de aleyhimde ileri geri konuşuyor, yazıyor. Artık şu mfs ve Akademi Dergisi hakkında yazılı bir yasaklama yazılmalı” mealinde konuştu.

Gerçekten sarsıcı… Anlaşılıyor ki kalp ölünce, sınır/kural kalmıyor. Bu kadar ileri gidebiliyorlar. Muhterem büyüğümüz bunları yıllardır ilm-i siyasetle idare ediyordu zaten ve bu defa da yuvarlak cümleler kurdu, kale bile almadı, geçti. 10 sene oldu ne benim ne de Akademi Dergisi’nin hakkında GERÇEK bir yazı yazılmadı, mail atılmadı. Bunu en iyi bilenler de işte böyle münafıklar. Gerçek yasaklama çıkmıyor, aciz kalıyorlar diye yıllardır türlü türlü oyunlar kuranlar. Mail sistemini art niyetli kullananlar ve gerçek yazıları bile parantez açıp oynayıp içine Akademi Dergisi ekleyenler. Hep demiştik, şimdi de diyoruz. Biz bütün mfs’ler istediğimiz her müesseseye ve programa girebiliyoruz. Hiçbir yasak, engel yok. Bizi durdurmak için sistemimiz içinde sergilenen sahtekarlıklarda Hüseyin Kumaş’ın eli/payı, Hasan Arıkan’dan çok daha fazla var.

Resimde URL’sini gördüğünüz blog da tam onların kafasından. Şerife Şevval Kardelen isimli münafık ve çok sinci ve fitneci kadının Göynem Beyşehir, Facebook Takva sayfası, Yukarıkayalar wordpress blogu ve benzeri sayfa, blog ve video kanalları var. “Allah şerrinden korusun. Bu ne imiş böyle bu kadar” diyeceğiniz kadar ileri derecede bir muzır varlıktır kendisi…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.11.2018 14:40)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s