Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (304)

Süleymanlıların arasındaki büyük baş bir hain: Hüsnü Yılmaz…

Mehmet Fahri Sertkaya

Onun kim olduğunu bilenler biliyor. Hiç sözü uzatmaya da gerek yok. Hikayesi genel hatları ile diğer hain ve münafıklarla aynı… O da aynı yolun yolcusu. Yanındaki Hüseyin Kumaş ve Hasan Arıkan gibi o da hain ve münafık… O da avukat Zeki Çalışkan ile paslaşıyor. Zeki ile internet ve telefon üzerinden temas kuruyor.

Hüsnü çok daha şiddetli, kindar, gaddar, daha da muzır birisi… Hüseyin Kumaş ve Hasan Arıkan, Hüsnü Yılmaz’a danışır pozisyondalar. Sık sık Hüsnü ile irtibat halindeler ve yapmak istedikleri hususlarda önden Hüsnü’den “olur” alıyorlar. Çünkü cemaatimizi ele geçirmek, olmazsa bölmek yolunda çırpınanların sahada kullandığı en kritik isimlerden biri olan avukat Zeki Çalışkan’ın gözünde, ihanet sisteminde Hüsnü’nün ayrı bir yeri/konumu var. Bu sebeple Hüsnü kendini hainlerin sistemi içinde ağırdan satıyor.

Akademi Dergisi aleyhindeki sahte yazılar da parmağı var.

2016’da ve 2018’de Akademi Dergisi aleyhinde cemaat sistemimiz içinde dolaşan iki mail işinde de Hüsnü Yılmaz kullanıldı. Yıllardır zaten bu sahte mail ve yasaklama oyunlarının içimizdeki hainler kullanılarak ve dışımızdaki hainlerden en çok da Zeki Çalışkan kullanılarak yapıldığını yazıyorduk hatta sesli de anlatıyorduk. Hüsnü Yılmaz bu sahte ya da aslından bozulmuş, parantez açılıp içine Akademi Dergisi eklenmiş maillerin dolaştırılması işinde çok aktifti. Kendi planı değildi bunlar, onun “olur”u alınmalıydı ve hemen olur verdi, yetmedi bu ihanete dahil olup gayret edip destek de verdi.

İleri yaşına rağmen bulduğu her fırsatta zina eden, aldatan namussuz, münafık, yalancı, yiyici, kibir abidesi, sıfatsız Hüsnü Yılmaz’ın kalbi tamamen münafıklardan, AKPKK’den, ümmete, millete, dine, insanlığa ihanet edenlerden yana… Çok sayıda siyasetçi ile de irtibat halinde ve onlara da pis işlerinde elinden geldiğince yardımcı oluyor. Devlet gücümüzü hukuksuz surette ve haince kullanarak cemaatimize müdahale etmek heyecanı/hayali içinde olan vatan haini ve insanlık düşmanı siyasetçilere yol gösteriyor, cemaatimize bu kadar ağır ihanet ediyor.

O kadar büyük ve gayretli bir hain ki merhum büyüğümüz ya da şimdiki büyüğümüz, cemaatimizin mensuplarını, AKPKK’nin ihanetleri karşısında ikaz eder sohbetler yayacakken, bunların yayılması talimatı verilmişken, henüz cemaate yayılmadan bu bilgileri Tayyip’e ve çevresine geçiyordu. Onlar da hassasiyetimiz olan meselelere temas eden ve ihanetleri engellemeye dönük olan ve kısa süre içinde cemaatte yayılacak olan yazıları, sohbetleri de dikkate alarak karşı söylemlerde, eylemlerde bulunup mensuplarımızı iki arada bir derede bırakacak, büyüklerimizi dara düşürecek manevralar yapıyorlardı. Kardeşlerimizin aklı karışıyordu.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.11.2018 19:06)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s