Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (305)

Biraz önce bir çatışma ortamı daha oluştu

Mehmet Fahri Sertkaya

Çok yaklaşık 720 cin vardı. Farklı cin grupları vardı, yine karşımızda ittifak etmek zorunda kalmışlardı ama o cinlerin çoğu avukat Zeki Çalışkan’ın büyücü papazları vesilesi ile üzerimize gönderilenlerdi.

Büyücülük sistemleri de çöküyor, ihanet sistemleri de çöküyor. Vurgun, peşkeş, dolandırıcılık, misyonerlik, organ kaçakçılığı, uyuşturucu kaçakçılığı sistemleri de çöküyor. İbrahim Pehlivan gibi önemli bir kart gördükleri, istisna biri gördükleri adamları da çarpıldı. Anlaşılan o ki uslanmayacaklar ve Zeki’nin boğazına bir çizik çekilecek.

Şimdilik 720 cinden yaklaşık 50’si hariç hepsi öldürüldü. Bu ellisi ise “ölümsüz” denilen ve öldürülmesine izin verilmeyen cinler. Lakin bunlar da tavada kavrulmuş balık misali kavruldular. Kapkara oldular ve bedenleri değişik bir hal aldı. Bunları öldüremesek de yakmaya izin var. Bedenleri yanıyor, her yerleri şişiyor, şişikler kabarıyor patlıyor, içinden gri bir duman gibi değişik bir şey çıkıyor. Bu duman benzeri şey etraflarına yayılıyor ve tam bu sırada bedenleri erimeye güçsüz kalmaya başlıyor. Yeniden şifa ve güç bulmaları epeyi bir zaman alıyor. Kendi alemlerindeki bilgelere/hekimlere gidip uzun süre tedavi olmaları gerekiyor.

Ankebut Operasyonu hız kesmeden devam ediyor. Yakında ellerindeki cin, büyü kartı tamamen yok olacak. O an geldiğinde, zaten çok güçsüz olan bu insanlık düşmanı satanist/şeytani şebeke iyice perişan olacak. Çünkü bu şebeke, dünya planında pek çok işi cinleri kullanarak yapıyor. Çünkü kritik yerlerdeki çok sayıda kişiyi cinlerle kontrole alıyorlar. Şu ana kadar yüz binlerce cinlerini kaybettiler. Bunların binlercesi, cinler aleminde nam yapmış güçlü ve bilgili bilinen cinler. İki gün önce bir harp teklif ettik, gelemediler. Kabul edemediler. Perişan haldeler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.11.2018 19:26)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s