Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (307)

“Nasıl yapacağız abi, bu iş git gide sarpa sarmaya başladı”

Mehmet Fahri Sertkaya

Paniklediler, birbirlerini aradılar

Hasan Arıkan Hüsnü Yılmaz’ı aradı. Hüseyin Kumaş da Hüsnü Yılmaz’ı aradı. Bu günkü yayınlar canlarını çok sıktı.

Hasan Arıkan çok perişan oldu, epeyi sarsıldı. Münafıklığını ilk defa duyurduğumuzda, yazdığımızda çok sarsılmış, sonra günler geçtikçe ve yasaklama yazıları dağıtılmadıkça rahatlamıştı. Bu günkü yazılardan sonra yine o günlerdeki kadar endişeli oldu. Hüseyin Kumaş ve Hüsnü Yılmaz da aslında çok sarsıldı ama dik/güçlü görünmeye çalışıyorlar. “Kimseye beli etmeyelim. Her şeyimiz her zaman olduğu gibi olsun, sakin kalalım, tavırlarımıza dikkat edelim” modunda olacaklar. Yani boşuna çabalayacaklar, rol yapacaklar. Çünkü yazılar çoktan yazıldı ve yakında dağıtılacak.

Hasan Arıkan, Hüsnü ile telefonda konuşurken “Yahu bu adam (beni kastediyor) Alihan Kuriş ile bütün konuştuklarımızın aynısını yazmış. Nasıl yapacağız abi, bu iş git gide sarpa sarmaya başladı. Bu yasaklamalar çıktığında biz ne yapacağız?” mealinde serzenişte bulundu.

Baş münafıklardan ve fitnecilerden olan Hüsnü de “Bir şey olmaz, o kadar büyük sıkıntı yapma, sen yine devam et aynı şekilde. Kim onun yazdıklarının doğru olduğunu söylüyor? Sen yalanla geç. Yasaklamalar da çıkmaz, çıksa da hallederler. Bir şekilde yok olur, hallederiz” mealinde karşılık verdi.

Arıkan bu defa “Pekiyi o zaman Alihan Kuriş, kendisi ile konuştuklarımızın ve mfs’nin yazdıklarının doğru olduğunu söylemeyecek mi? Yayınların doğru olduğu meydana çıkmayacak mı?” mealinde sordu.

Hüsnü ise “O zamana kadar zaten bir şeyler olur, Alihan hastalanır, rahatsızlanır. Olmadı bir şeyler yaparız da Alihan Kuriş toparlayamaz. Biz de boş durmayız zaten. Nereden bilecek, nereden anlayacak yasaklama yazılarının değiştiğini? Anlayana kadar zaten biz yapacağımızı yaparız.” dedi.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.11.2018 21:33)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s